Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Google+ kontra Facebook

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Google+ kontra Facebook

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Asusek 1 lip 2011, 12:49
    Google uruchomił swój własny portal społecznościowy Google+ który co nie dziwi ma być konkurentem dla Facebooka? Jeśli tak to Google czeka sporo pracy, bo mieć przynajmniej połowę tylu użytkowników co FB to byłby sukces.
    Cytuj
  • 4Alien 1 lip 2011, 16:20
    FB już nie zyskuje nowych użytkowników a wręcz ich traci i to w mateczniku czyli w USA. FB pomału się nudzi tak jak nasza klasa czy grono.net w Polsce. I choćby z tego względu inicjatywa Google ma sporo szans na powodzenie.
    Cytuj
  • 7Dekoder 1 lip 2011, 19:20
    Google jakby bardziej przemyślało zamieszczanie treści przez użytkowników zwanych Circles+.
    Użytkownik będzie mógł dzięki temu stworzyć swoją własną sieć kontaktów, dzieląc swoich znajomych na poszczególne kategorie (jak praca, rodzina, koledzy). Pozwoli to udostępniać swoje treści tylko tym osobom, którym chcemy je przedstawić, a nie od razu całej społeczności. Na FB albo daje dostęp ogólny albo wybranym osobom i to jest wada tego portalu. W ogóle jest on mało intuicyjny. Zobaczymy na Google.
    Cytuj
  • BookStore4 1 lip 2011, 22:41
    ciekawe czy można dokonać importu znajomych z FB? Jak ktoś ma ich sporo to raczej trudno mu będzie działać na dwóch frontach.
    Cytuj
  • Levyx 2 lip 2011, 0:22
    z tego co wiem to nie ma takiej opcji. Nawet nie wiem jakby to miało wyglądać. Ale za to Google wprowadził przycisk "+1" na zasadzie facebookowego "Lubię to" co dla mnie osobiście jest głupotą.
    Cytuj
  • DDR 2 lip 2011, 0:50
    Fajny jest dodatek „Hangouts” czyli konferencje z wybranymi znajomymi. Nawet mogą to być videokonferencje. No bardzo ciekawe.
    Jak mi wiadomo Google+ (głupia nazwa) jest kompatybilne z innymi usługami google czyli gmail, google docs.
    Cytuj
  • GUEST 2 lip 2011, 6:05
    Też nie za bardzo kumam o co w ty FB chodzi. Jest za bardzo skomplikowany. Wstawienie czegoś graniczy z cudem. Edytor jest gorszy niż notatnik w Windowsie. I to co ma 700 mln użytkowników, a miało mieć miliard.
    Wiem że Google pracowało też nad grą coś w rodzaju Second Life ale czy ją skończyło?
    Cytuj
  • Procek4 2 lip 2011, 7:25
    A ja nie korzystam z portali społecznościowych. Można powiedzieć za dużo o osobie a później tylko kłopoty.
    Cytuj
  • Veers 2 lip 2011, 8:54
    No z tymi portalami u nas to jest niewesoło. Grono.net kiedyś lider, teraz ma raptem 300 tys. użytkowników, a miało milion czy nawet 3 mln.
    Nasza Klasa tak naprawdę zrobiła biznes na sentymencie bo każdy chciał zobaczyć jak wyglądają koledzy i koleżanki z dzieciństwa czy szkolnej ławy. Ale to się już nudziło. Kto wie, może renesans będzie za 10 lat, kiedy to znowu ludzi najdzie ochota zobaczyć ile to włosów ubyło koledze czy ile kilo przybyło.

    Google+ to świeżość na razie, ale każda świeżość wietrzeje. Prawa rynku.
    Cytuj
  • ZuluGula 2 lip 2011, 10:50
    a ile można siedzieć na tych portalach i ciągle oglądać te same fotki???
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum