Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Telefon wpadł do wody

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Telefon wpadł do wody

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • evinka 13 sie 2010, 14:44
    Mój telefon właśnie wpadł do wody. Co mam zrobić, żeby nie zaszkodzić ? Mam nadzieje, że nie będę musiała kupić nowego telefonu smutny
    Cytuj
  • frank 13 sie 2010, 18:03
    Zacznij od wyciągnięcia baterii. Potem ściągnij obudowę i przepłucz telefon w destylowanej wodzie. Na koniec zostaw go w ciepłym suchym miejscu, aż wyschnie.
    Cytuj
  • korak 13 sie 2010, 21:13
    Na samym początku tak jak kolega wspomniał, zacznij od wyjęcia baterii i karty sim z telefonu. Następnie jeśli masz odpowiedni śrubokręt postaraj się rozkręcić telefon na tyle ile się da wielki uśmiech Po rozkręceniu telefonu przepłucz części w wodzie destylowanej. następnie lekko przepłucz telefon spirytusem który ogranicza korozyjne działanie wody. Po wykonaniu powyższych operacji, zostaw telefon w suchym, ciepłym miejscu do wyschnięcia. Może to potrwać kilka dni. Następnie skręcasz telefon. Powinien działać wielki uśmiech
    Cytuj
  • artone 14 sie 2010, 0:15
    Ja bym nie przesadzał, ze stosowaniem spirytusu do czyszczenia wyświetlacza LCD skrzywienie
    Cytuj
  • maniak 14 sie 2010, 0:35
    Jeżeli telefon wpadł ci do czystej wody np w wannie to wcale nie używaj spirytusu.
    Cytuj
  • ajan 14 sie 2010, 7:29
    Evinka pamiętaj, że do suszenia najlepiej jest rozkręcić telefon na czynniki pierwsze !
    Cytuj
  • xerox 14 sie 2010, 9:15
    Ja proponuję zanieść telefon do serwisu GSM. Przynajmniej będziesz miała pewność, że nie zrobią tam czegoś, co jeszcze bardziej dobije twój telefon. Wyczyszczą go tam porządnie, ze wszelkiego rodzaju osadów w wanience ultradźwiękowej, przepłuczą w antykorozyjnym specyfiku. Telefon będzie jak nowy wielki uśmiech
    Cytuj
  • gacek22 14 sie 2010, 12:22
    Ja na twoim miejscu najpierw wysuszyłbym telefonik. Potem wystaw go na aukcji internetowej i po kłopocie wielki uśmiech
    Cytuj
  • adi_84 14 sie 2010, 15:12
    Ja proponuję rozkręcić telefon, wysuszyć go. Jeśli po wykonaniu tej operacji telefon będzie działał to super. Jeśli nie, to wtedy zaniesiesz go do serwisu.
    Cytuj
  • gutik 14 sie 2010, 16:47
    evinka napisał:Mój telefon właśnie wpadł do wody. Co mam zrobić, żeby nie zaszkodzić ? Mam nadzieje, że nie będę musiała kupić nowego telefonu smutny
    Jeśli nie chcesz zaszkodzić, to na pewno wstrzymaj się z próbą włączenia tego telefonu przez kilka dni !!!
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum