Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Coś nawilżającego, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Coś nawilżającego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Karii 29 cze 2021, 20:28
    U mnie też Vagisan zadziałał praktycznie od razu, ulgę poczułam już po pierwszej globulce.
    Cytuj
  • Patka91 27 lip 2021, 20:51
    A jak to jest przy karmieniu piersią, czy w stosowaniu Vagisanu są jakieś przeciwskazania?
    Cytuj
  • Meggi85 28 lip 2021, 15:26
    Patka91 napisał:A jak to jest przy karmieniu piersią, czy w stosowaniu Vagisanu są jakieś przeciwskazania?
    Nie widziałam w ulotce przeciwwskazań dla karmiących. Nie martw się, jeśli masz problem z suchością po połogu to na pewno Vagisan warto stosować.
    Cytuj
  • Uncia 31 lip 2021, 11:45
    Ja stosowałam Vagisan i w ciąży i jak karmiłam miałam wieczne podrażnienie, a po stosowaniu regularnie Vagisanu było zupełnie inaczej.
    Cytuj
  • Marta8001 23 sie 2021, 14:58
    Dokładnie, mnie w połogu też dopadły podrażnienia i suchość pochwy, Vagisan szybko pomógł.
    Cytuj
  • Zonka25 25 sie 2021, 10:07
    Ciężko znaleźć coś dobrego nawilżającego co sprawdzi się również w czasie ciąży, teraz będę wiedzieć, że jest Vagisan.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 sie 2021, 13:54
    Właśnie dostałam też Vagisan od lekarki w ramach stosowania po infekcji.
    Cytuj
  • Meggi85 26 wrz 2021, 9:29
    Ogryzka napisał:Właśnie dostałam też Vagisan od lekarki w ramach stosowania po infekcji.
    Nie wiem jaka to była infekcja ale długo stosowałaś Vagisan jak poczułaś działanie? Wybacz że zapytam wprost, ale tu pewnie był problem nie tyle samej suchości ale i odbudowania naskórka?
    Cytuj
  • Marta8001 1 paź 2021, 22:24
    Vagisan zwiera składniki natłuszajace a nie wodę jak wiele lubrykantów, więc na pewno pomoże.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 paź 2021, 8:01
    Stosowałam Vagisan przez kilka tygodni, a od miesiąca już tylko raz w tygodniu dla zachowania efektów. Jak dla mnie idealnie się sprawdza i mogę od siebie polecić. Nie jest drogi, ma wygodny aplikator, więc krem bez problemu można zaaplikować.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum