Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

E - recepta, gdzie wykupię?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

E - recepta, gdzie wykupię?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • karmelcia 16 maj 2019, 16:46
    Nie czeka się długo przymrużenie oka po prostu idziesz z kodem do apteki,, a co do odpisu, wszystko masz na koncie pacjenta i nie ma problemu żeby wykupić np. część leku w innej aptece albo na drugi dzień.
    Cytuj
  • Chan 31 maj 2019, 19:54
    I nie ma opcji żeby mi w aptekach DOZ odmówiono wydania takiej e-recepty?
    Cytuj
  • Zanita 31 maj 2019, 21:26
    Dziewczyny, ale jak to jest z tym kontem, gdzie je mam założyć, samodzielnie to robię? Bo jak dobrze rozumiem, bez tego nie ma opcji, że zrealizuję e-receptę?
    Cytuj
  • karmelcia 21 cze 2019, 13:06
    tak, można to założyć samodzielnie, jak rozliczałaś podatki online i masz profil zaufany to tak samo można się na tego e-pacjenta zalogowac,prosta sprawa. Ja juz tylko e-recepty biorę, nie muszę chodzić do przychodni po leki które biorę stale, moge zadzwonić i potem tylko z sms pójść, nie też problemu żeby tylko część recepty wykupić, jak do tej pory realizowałam w aptece DOZ nie wiem jak w innych aptekach czy już można.
    Cytuj
  • Luiziana 26 lip 2019, 12:04
    ja również realizuję e-receptę w aptece Doz. Te które je realizują mają specjalną naklejkę na drzwiach informującą o tym.
    Cytuj
  • Lilka32 29 lip 2019, 19:44
    Fajnie, że o tym mówicie, nie korzystałam jeszcze, super ułatwienie i wygoda, muszę spróbować.
    Cytuj
  • Zanita 18 sie 2019, 19:23
    Konto założyłam, fajna sprawa, że ma się całą swoją historię "zdrowotną" w jednym miejscu. Odpukać w niemalowane na szczęście nie miałam jeszcze okazji korzystać z e-recepty (zdrowie dopisuje) ale jakby co, jestem przygotowanauśmiech No i widziałam naklejkę na drzwiach DOZuuśmiech
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 22:53
    Też pierwsze o tym słyszę, a gdzie to konto założyłaś? Naklejkę też widziałam ale nie bardzo wiem "z czym to się je" uśmiech
    Cytuj
  • aleksis 24 wrz 2019, 9:10
    konto się zakłada na e-pacjent gov jeśli się rozliczałaś z pitów online to na pewno już masz profil zaufany wiec założenie takiego konta pójdzie szybko, w DOZ potem możesz bez problemu taką receptę zrealizować
    Cytuj
  • Aga1211 25 wrz 2019, 17:21
    Ja ostatnio wykupiłam e-receptę, przy okienku podałam numer i od razu była zrealizowana. uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: pieczenie w gardle