Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

E - recepta, gdzie wykupię?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

E - recepta, gdzie wykupię?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tokjo 29 kwi 2020, 21:49
    Też wykupuję dziadkom e-recepty, wszystko im wytłumaczyłam, sami przyznali, że to lepsze niż te papierowe, na których nic nie dało się rozczytać.
    Cytuj
  • Luiziana 30 kwi 2020, 11:31
    mam tak samo mam kontrole dzięki e-receptą nad zdrowiem dziadziusiów, bardzo dobra sprawa i wiele nułatwia
    Cytuj
  • Plutonka 30 kwi 2020, 23:01
    A gdzie zazwyczaj wykupujecie e-receptę?
    Cytuj
  • Kanita 20 maj 2020, 1:00
    No ja od samego początku w aptece DOZ, bo z tego co pamiętam oni wprowadzili możliwość realizacji e-recepty jako pierwsi, no i tak już z nimi zostałam przymrużenie oka
    Cytuj
  • marg_1 21 maj 2020, 10:10
    Ja też w DOZ standardowo, to moja apteka od wielu lat, a na e-recepty też nie mogę narzekać.
    Cytuj
  • Plutonka 24 maj 2020, 17:17
    To też się wybiorę do DOZ, w sumie mam do nich blisko, a e-recepta to fajna i nowoczesna sprawa.
    Cytuj
  • Zyjka 27 maj 2020, 18:57
    To prawda, co ważne nie ma problemu z odczytaniem nazwy leku. A doz zawsze realizuje bez problemów.
    Cytuj
  • Patka91 31 maj 2020, 12:05
    Mojemu dziadkowi właśnie ostatnio Pani w doz tłumaczyła o co chodzi z tą e receptą to też był zachwycony.
    Cytuj
  • Lilka32 31 maj 2020, 14:12
    Fajnie, że się trafiła taka uprzejma Pani, zresztą dla starszych ludzi to też ułatwienie, nie muszą pamiętać już o noszeniu recepty.
    Cytuj
  • Graszka89 31 maj 2020, 14:47
    Moi dziadkowie już od dawna korzystają z e-recepty, mają też konto pacjenta i idą z sms do apteki.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: pieczenie w gardle