Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

E - recepta, gdzie wykupię?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

E - recepta, gdzie wykupię?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zanita 11 cze 2020, 16:57
    Ja za pierwszym razem poszłam z babcią do DOZu, żeby wiedziała, że realizacja e-recepty nie jest niczym trudnym. Później miała okazję już sama realizować, bez problemu uśmiech Chociaż ostatnio, ze względu na pandemię znów wolę sama wykupić jej leki.
    Cytuj
  • Brigget 23 cze 2020, 18:59
    W sumie ta e-recepta to ułatwienie dla seniorów jak i farmaceutów- bo wiadomo co lekarz przepisał nie trzeba się domyślać, jak nie można było rozczytać. Swoją drogą w doz bardzo służą pomocą.
    Cytuj
  • marg_1 24 cze 2020, 11:38
    Zgadza się, ja też odkąd korzystam z e-recept mam problem z głowy. Myślę, że to dobre rozwiązanie nie tylko dla seniorów, no i faktycznie w DOZ mają dobrze przeszkolony personel w tym temacie.
    Cytuj
  • MartaRr 25 lip 2020, 17:28
    Też zauważyłam, że z e-receptą jest wygodniej z niż normalną papierową, fajnie, że nawet takie czynności idą do przodu, a w doz też lubię kupować.
    Cytuj
  • Karii 31 lip 2020, 18:09
    Jasne, że wygoda, ja tylko dzwonię do przychodni, dostaje kod i biegnę do apteki doz i mam leki.
    Cytuj
  • Lilka32 2 sie 2020, 17:38
    A słyszałyście, że teraz w dozie jest promocja 20% na leki dla seniorów w godzinach 8-12, warto przekazać rodzicom/dziadkom bo można zaoszczędzić uśmiech
    Cytuj
  • Zanita 3 sie 2020, 21:17
    O, nie wiedziałam. Świetna wiadomość, bo mam wrażenie, że wszystko ostatnio tak bardzo zdrożało, a moja babcia nie ma zbyt wysokiej emerytury, Na pewno się ucieszy, przekażę jej informację o tej zniżce dla seniorów w DOZie.
    Cytuj
  • Tokjo 23 sie 2020, 17:16
    tez właśnie słyszałam o tej promocji, fajnie, że można zaoszczędzić na lekach
    Cytuj
  • marg_1 29 sie 2020, 14:36
    Dzięki, też nie wiedziałam o tej promocji. Ostatnio nie miałam potrzeby realizowania e-recept, a poza tym i tak dosyć regularnie zaglądam do DOZ, ale dopiero co z urlopu wróciłam.
    Cytuj
  • Enterka 27 wrz 2020, 18:25
    Doz to moja ulubiona apteka, cenię za dobrze przeszkolony personel, poza tym e-receptę tez wykupię bez problemu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: pieczenie w gardle