Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak dobrze dobrać stanik?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak dobrze dobrać stanik?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bancroft 17 wrz 2010, 11:55
    Moim zdaniem najlepszy sposób to pójść do sklepu z bielizną (ale takiego z prawdziwego zdarzenia, nie sieciowego sklepu, w którym jest odzież od butów przez spodnie i sukienki po bieliznę) i poprosić o pomoc kompetentną ekspedientkę. Nie umiałabym dobrać sobie stanika na podstawie jakiejś tabelki w internecie, w końcu oprócz tych dwóch wymiarów trzeba jeszcze uwzględnić kształt, rozstaw piersi itp.
    Cytuj
  • Aubiergine 17 wrz 2010, 15:42
    Ja właśnie wolę duże samoobsługowe sklepy, bo nie cierpię jak mnie sprzedawczyni lustruje wzrokiem i mówi że "na pewno A" mam ochotę ją rozplaszczyć na ścianie! Tym bardziej, że ma racjęjęzyk Mam chyba 70A taki najczęściej kupuję chociaż możliwe, że powinnam mieć obwód 65, ale nie napotkałam takiego w żadnym sklepie.
    Cytuj
  • Labradorka 17 wrz 2010, 16:47
    Mi wychodzi 65C i ozlocę tego kto mi znjadize taki sklep gdzie dostanę ten rozmiar! Że nie wspomnę już o jakimś wyborze. Też kupuje 70C, bo to najmnijeszy obwód jaki jest dostępny w polskich sklepach. Jak pytam o 65C to sprzedawczynie patrzą na mnie jak na kosmitkę.
    Cytuj
  • bigotka 17 wrz 2010, 17:22
    Ja też wybieram duże sklepy z odzieżą, gdzie mogę mierzyć i wybierać do woli i nie muszę o nic prosić ekspedientki. Prawda jest taka, że każda marka szyje trochę inne modele, trzeba trafić na swoją, znaleźć tam odpowiedni rozmiar i tego się trzymać. Ja zawsze kupuję bieliznę w Intimissimi i jestem bardzo zadowolona. Na szczęście jest w factory outlet, gdzie można czasem na śmieszne pieniądze skompletować piękną bieliznę uśmiech
    Cytuj
  • betunia 17 wrz 2010, 17:46
    Dziewczyny a swoją drogą to co sądzicie o bieliźnie z Triumpha? Nie wiem o co chodzi, ale wydaje mi się, że te staniki mają jakieś dziwne kształty... Tyle razy mierzyłam tam po 10 biustonoszy i we wszystkich wyglądałam kiepsko, nawet jak rozmiar był dobry.Też tak macie?
    Cytuj
  • Aubiergine 17 wrz 2010, 20:07
    bigotka napisał:Ja też wybieram duże sklepy z odzieżą, gdzie mogę mierzyć i wybierać do woli i nie muszę o nic prosić ekspedientki. Prawda jest taka, że każda marka szyje trochę inne modele, trzeba trafić na swoją, znaleźć tam odpowiedni rozmiar i tego się trzymać. Ja zawsze kupuję bieliznę w Intimissimi i jestem bardzo zadowolona. Na szczęście jest w factory outlet, gdzie można czasem na śmieszne pieniądze skompletować piękną bieliznę uśmiech
    A gdzie to factory Bigotko? Czy Ty też jesteś z okolic Wrocławia?uśmiechuśmiechuśmiech
    Cytuj
  • Petinka 22 gru 2010, 11:07
    Tu co prawda nie ma też tabelki, ale dość jasno i obrazowo napisane - [url=http://www.megapedia.pl/jak-dobrac-biustonosz.html]jak dobrać rozmiar stanika[/url] uśmiech
    Cytuj
  • peana 27 kwi 2011, 9:54
    Ja jednak wolę kupować bieliznę przez Internet. Znam swój rozmiar i nie przepadam za paniami ekspedientkami, które patrzą krytycznym wzrokiem na mój biust i zastanawiają się, który stanik będzie dla mnie najlepszy. Dlatego wolę wejść sobie np. na nipplex.pl i spokojne wybrać taki model, który będzie mi odpowiadał. Kosztuje mnie to o wiele mniej nerwów przymrużenie oka
    Cytuj
  • 8I5I 27 kwi 2011, 10:22
    betunia napisał:Dziewczyny a swoją drogą to co sądzicie o bieliźnie z Triumpha? Nie wiem o co chodzi, ale wydaje mi się, że te staniki mają jakieś dziwne kształty... Tyle razy mierzyłam tam po 10 biustonoszy i we wszystkich wyglądałam kiepsko, nawet jak rozmiar był dobry.Też tak macie?
    Ja mam z Triumphem to samo. Jeszcze sie nie zdarzyło, zeby na mnie dobrze leżał ich biustonoszskrzywienie A niby taka dobra firma.
    Cytuj
  • hekate 8 cze 2011, 21:35
    Niektóre firmy są po prostu przereklamowane. Dlatego ja jednak wolę marki typu Christies, gdzie wiem, że bielizna jakościowo będzie bardzo dobra, a do tego wygląda naprawdę niesamowicie. Jednak dobrze dobrana bielizna może działać pozytywnie na naszą samoocenę.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum