Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak przesunąć miesiączkę???, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak przesunąć miesiączkę???

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AntyMaterialistka 16 paź 2010, 18:12
    No właśnie, nie możesz używać tamponów? Zakładasz i zapominasz, że masz okres, możesz tańczyć, nawet pływać przecież.
    Cytuj
  • casia1980 16 paź 2010, 21:02
    Gaik, a kiedy sie spodziewasz tej miesiączki? Bo ja nie wiem jak opóźnić okres ale znam pare sposobów na przyspieszenieuśmiech Np kapiele w gorącej wodzie, wizyta w saunie, solarium. Więc moze daloby radę, jakby Ci wypadało np dzień czy dwa przed wyjazdem dostać to go przyspieszyć i akurat byłabyś pouśmiech
    Ale ze mnie strateg wielki uśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 16 paź 2010, 21:59
    casia1980 napisał:Gaik, a kiedy sie spodziewasz tej miesiączki? Bo ja nie wiem jak opóźnić okres ale znam pare sposobów na przyspieszenieuśmiech Np kapiele w gorącej wodzie, wizyta w saunie, solarium. Więc moze daloby radę, jakby Ci wypadało np dzień czy dwa przed wyjazdem dostać to go przyspieszyć i akurat byłabyś pouśmiech
    Ale ze mnie strateg wielki uśmiech
    Jak się do tego doda coś rozkurczowego, np herbatka z malwy albo po prostu nospa to tym bardziej powinien się przyspieszyćuśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 17 paź 2010, 1:34
    Ja kiedyś chciałam opóźnic miesiączkę z powodu wyjazdu nad morze, ginekolog przepisał mi tabletki orgametril. Nie sa to tabletki antykoncepcyjne tylko na zaburzenia miesiączki. Pierwszą bierze się w środku cyklu, a ostatnią w dniu, do którego chcemy ten cykl wydłuzyć. Zadziałało bez zarzutuuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 17 paź 2010, 6:58
    Mi koleżanki kiedys polecały wapno na opóźnienie. Piłam je przez trzy tygodnie i lipa/ Okres wypadł dokładnie w ten dzien co miał wypaść.
    Cytuj
  • Blueberry28 17 paź 2010, 8:45
    Może nie na każdego to działa po prostu. Ja kiedy poczebuję sobie okres przełożyć to na dw tygodnie przed łykam wapno i wit C i to mi opóźnia go o 3-4 dni naprawdę! To działa - przynajmniej u mnie.
    Cytuj
  • panchita 17 paź 2010, 9:16
    Mojej siostrze wypadała miesiączka w dniu ważnego egzaminu i tak się stresowała, aż jej się chyba z tego ztresu samo przesunęło o 4 dniuśmiech
    Cytuj
  • Gaik 17 paź 2010, 12:58
    W sumie to faktycznie lepiej by było przyspieszyć niż opóźniać... przed okresem i tak się czuję lewo, jestem opuchnięta, mam wzdety brzuch i ciągle chce mi się spaćuśmiech Chyba bedę próbować z tymi gorącymi kąpielamiuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 17 paź 2010, 13:37
    A swoją drogą jak to jest z tym okresem, że zawsze wypada wtedy kiedy nie powinien prawda? My kobitki to biedne jesteśmy... pozdrawiam wszystkie babeczkiuśmiech
    Cytuj
  • olanowik 7 paź 2013, 10:01
    Moim sposobem na opóźnienie miesiączki jest Norethisterone. Okres można przesunąć w czasie stosując odpowiednią terapię hormonalną. Tabletki poleciła mi koleżanka, która stosuje je już przez pewien okres. Można je dostać bez recepty w licencjonowanej aptece z Londynu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum