Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kiedy najlepiej ćwiczyć?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kiedy najlepiej ćwiczyć?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • nouv88 15 paź 2010, 20:56
    Pomóżcie, bo czytam w różnych miejscach sprzeczne rzeczy i już nie wiem jak to jest. Od jutra biorę się za siebie, wprowadzam diete i ćwiczę! Tylko pytanie kiedy najlepiej ćwiczyć żeby spalić tłuszcz? Rano, wieczorem, popołudniu?
    Cytuj
  • Gaik 16 paź 2010, 0:48
    Ponoć najlepiej rano, ale ja się wtedy nie mogę zmusić do ćwiczeńprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Barbra67 16 paź 2010, 1:05
    Ja słyszałam, że najlepsze spalanie jest ok 10 rano. Tylko kto ma wtedy czas na ćwiczenia, jak pracuje. Ale podobno grunt to nie cwiczyć po jedzeniu, bo wtedy spala się kalorie z pozywienia, a nie z tkanki tłuszczowej. A przecież o to nam właśnie chodziprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Stinaa 16 paź 2010, 8:48
    Najlepiej rano przed śniadaniem, bo pobudza się przemianę materii na cały dzieńuśmiech
    Cytuj
  • zosiasamosia 16 paź 2010, 12:21
    e tam, najlepiej ćwiczyć wtedy gdy masz na to czas i ochotęuśmiech Jak będziesz się zmuszać to szybko się zniechęcisz i przestaniesz ćwiczyć w ogóle, a wtedy to na pewno efekty będą żadneprzymrużenie oka Ja np rano za żadne skarby świata sie nie zmuszę, ledwo mam energię na zebranie się do pracy. Za to wieczorem zawsze czuje się lepiej i zresztą dopiero wtedy mam czas dla siebieuśmiech
    Cytuj
  • Sissi87 16 paź 2010, 14:18
    Ja chodzę na aerobik na 18 lub 19, słyszałam, że o tej porze też jest lepsza forma fizyczna i dobrze jest poćwiczyć... jak dla mnie to najgorsza pora jest około 15. Wtedy nikt by mnie kijem nie zagonił do ćwiczeń...
    Cytuj
  • nafnafff 16 paź 2010, 17:56
    Gaik napisał:Ponoć najlepiej rano, ale ja się wtedy nie mogę zmusić do ćwiczeńprzymrużenie oka
    Nie trzeba od razu ćwiczyć dwie godziny, ale troche porozciągać, zrobić kilka skłonów, głębokich wdechów, potem przed śniadaniem wypić jeszcze szklankę wody i od razu przemiana materii będzie lepsza.
    Cytuj
  • Sissi87 16 paź 2010, 20:37
    No tak, ale to nie wystarczy żeby schudnąćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • nafnafff 16 paź 2010, 21:49
    Jasne, że nie wystarczy, ale pomoże. Rano ogólne rozruszanie, choćby kwadrans. A wieczorem porządny trening aerobowyuśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 17 paź 2010, 1:02
    A co najlepiej zjeść przed ćwiczeniami?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum