Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kiedy najlepiej ćwiczyć?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kiedy najlepiej ćwiczyć?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Stinaa 17 paź 2010, 6:23
    No przed samymi ćwiczeniami to nic, bo wtedy po pierwsze idzie energia z posiłku zamiast z "zapasów" a po drugie nie chce się ćwiczyćprzymrużenie oka Ale tak w ogóle jeśli się uprawia sport to trzeba jeść posiłki bogate w białko i węglowodany.
    Cytuj
  • birata 17 paź 2010, 8:12
    Rano trening jest bardziej efektywny, bo poziom cukru we krwi jest niższy i szybciej spala się tłuszcz.
    Cytuj
  • Bancroft 17 paź 2010, 8:51
    Nie zgodzę się, że najlepiej ćwiczyć na czczo! Wtedy organizm owszem pobiera energię z tkanki tłuszczowej, ale również z mięśniskrzywienie Trzeba zjeść lekki posiłek, za to po ćwiczeniach jeszcze przez jakiś czas utrzymuje się wyższa temperatura ciała, wyższe tętno i co za tym idzie spalanie, to tak na pocieszenie tym co ćwiczą wieczoramiuśmiech (jak ja)
    Cytuj
  • Gaik 17 paź 2010, 12:00
    Pal sześć pore, ostatecznie najważniejsze, że się w ogóle ćwiczyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • zosiasamosia 17 paź 2010, 15:07
    No dokładnieuśmiech Ja się czasem tak zmuszam, żeby w ogóle dres włożyć... potem już jakoś idzieprzymrużenie oka nie przejmujcie sie dziewczyny porą, najważniejsze to systematycznie się ruszać!
    Cytuj
  • Eli2010 17 paź 2010, 16:35
    Moją poranną gimnastyką jest spacer do pracy, wysiadam wcześniej z autobusu i maszerujęuśmiech A potem w pracy śniadankouśmiech
    Cytuj
  • Zoe87 17 paź 2010, 18:25
    Fajny pomysł, ale jak jest ładna pogoda... zima raczej ciężko się zmobilizować do tegoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • IwonaBestPartner 27 paź 2010, 16:03
    Cześćuśmiech Dawniej też miałam problem z mobilizacją do ćwiczeń, ale gdy się na początku zmusisz to z czasem wchodzi w krew. Obecnie ćwiczę rano ok 10-15 minut przed śniadaniem to mnie rozbudza i dodaje energii na cały dzień oraz jak mam czas to ćwiczę ok 1 godzinkę i czuje się świetnieuśmiech Ćwiczenia poprawią twoją kondycję, ale same nie pomogą zrzucić kg. Ja zaczęłam ćwiczyć, gdyż miałam dużą nadwagę (85 kg)smutny i chciałam to zmienić, ale 3 miesiące fitnessu mi nie pomogły gdyż nie mogłam zmienić swoich przyzwyczajeń żywieniowych ( co zrzuciłam to nabrałam i tak w kółko) do czasu gdy przez szczęśliwy przypadek trafiłam na rewelacyjną dietę opartą na naturalnych ziołowych produktach. W bezpieczny zdrowy sposób bez wyrzeczeń pozbyłam się w pół roku 21 kg i bez problemu utrzymuję daną wagę przez pół rokuuśmiech
    Cytuj
  • r11 30 lis 2010, 1:57
    A możesz podać co to za dieta? Oraz co robisz żeby utrzymać wagę, cały czas jesteś na tej diecie?
    Cytuj
  • zylek 15 kwi 2013, 15:37
    Kiedy? Po południami, ale na siłowni. Ja chodzę do Goldsgym, u nas w Wawie, na Wilanowie. Na siłowni potrafię siedzieć dwie godziny, poćwiczyć na siłce, iść na fitness i popływać na basenie. Zabawa jest naprawdę przednia. I wiem, że tylko tak, przynajmniej w moim przypadku, możliwe było schudnięcie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum