Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaką biżuterię nosicie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką biżuterię nosicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marcinmich 15 maj 2013, 11:29
    kukamber napisał:Ja noszę tylko łańcuszek, który dostałem od dziadka na 18 urodziny. U nas jest to taka mała tradycja, że przekazuje się właśnie ten łańcuszek z pokolenia na pokolenie uśmiech
    Moja babcia robiła to samo z pierścionkami- każdy z moich sióstr i kuzynek dostała ładny pierścień z kamieniem na 18-kę. Ja dostałem tylko kaskę uśmiech
    Cytuj
  • Marcinmich 15 maj 2013, 11:33
    A co sądzicie o biżuterii dla mężczyzn? Ja przykładowo bardzo lubię plecione, skórzane branzolety.
    Cytuj
  • pistacja 15 maj 2013, 15:36     (ostatnio zmieniony przez autora 15 maj 2013, 15:36, w całości zmieniany 1 raz)
    Biżuteria dla mężczyzn zupełnie do mnie nie przemawia. Z damskiej lubię duże i konkretne naszyjniki , ale tylko na szczególne okazje.
    Cytuj
  • sloneczko9 23 paź 2013, 21:22
    Ja bardzo lubię oryginalną biżuterię która podkreśla moją wesołą osobowość uśmiech Dlatego też przepadam za radosnymi dodatkami, ciekawymi wzorami, kolorami wielki uśmiech Bardzo lubię na przykład dodatki od dziubeki. Nie widziałam jej w sklepach jubilerskich w moim mieście tak więc zakupy robię przez internet - zresztą tak jest taniej i wygodniej uśmiech
    Biżuteria mimo, że sztuczna - nosi się bardzo dobrze, nie czernieje i jest totalnie nieszablonowa.
    Cytuj
  • Agna 26 paź 2013, 16:21
    Marcinmich napisał:A co sądzicie o biżuterii dla mężczyzn? Ja przykładowo bardzo lubię plecione, skórzane branzolety.
    Mój mężczyzna nie nosi, ale mi nie przeszkadza jak faceci mają jakieś ozdoby, byle gustowne uśmiech Widziałam,że Apart ma całkiem ciekawą ofertę dla panów.
    Cytuj
  • ZosiaTakaJa 10 sty 2014, 12:38
    Mnie ostatnio urzekła biżuteria z My Way Jewellery.Zauważyłam zę na topie są teraz łańcuszki z delikatna zawieszką w kształcie serca czy kólka.Może widziałyście bransoletkę ze skrzydlem anioła.jest świetna.Ja wogóle gustuje w delikatnej biżu.
    Cytuj
  • PatrycjaZak 11 sty 2014, 17:00
    Ja lubię takie różne rękodzieła. Wyglądają bardzo oryginalnie, a do tego wspiera się też rodzimych twórców.
    Cytuj
  • nina_ky 11 sty 2014, 19:49
    Też przepadam za rękodziełami, szczególnie kolczykami. Poza tym mam lekką obsesję na punkcie charmsów przymrużenie oka
    Cytuj
  • jik7008 16 sty 2014, 13:37
    sonique321 napisał:Ja z kolei nie przepadam z biżuterią z Apartu. Mam kilka par kolczyków z tej firmy, ale leżą i kurzą się na półce. Dostałam je w prezencie. O wiele bardziej preferuje biżuterię hand made i kolorową.
    Apart ma całkiem ciekawą biżuterię, z tym że w swojej ofercie posiada wiele klasycznych wzorów. Na co dzień nie kupuję biżuterii jednak miałam stary łańcuszek od babci i chciałam zakupić sobie do niego srebrną zawieszkę. Byłam w wspominanym wcześniej Aparcie oraz w Yes, ale w końcu kupiłam sobie zawieszkę Pandory.
    raz dostałam od nich kod rabatowy i muszę powiedzieć że zapłaciłam całkiem przyzwoitą cenę.
    nie mają jeszcze sklepów stacjonarnych jak apart, a szkoda bo lubię dotknąć biżuterii przed zakupem
    Cytuj
  • Hanika 19 sty 2014, 20:12     (ostatnio zmieniony przez autora 28 sty 2014, 16:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Najbardziej lubię starą biżuterię i ręcznie robioną. Ze znanych sklepów jubilerskich nie korzystam, bo mam wrażenie, że biżuteria tworzona jest hurtowo i za zbyt wysoką cenę. Osobiście noszę kolczyki, ale przede wszystkim jestem fanką bransoletek - takich jak na newcraft.eu. Najczęściej noszę kilka: dużą i kilka małych. Najlepiej kolorowe. W lecie uwielbiam coś w tym stylu - na opalonej słońcem skórze wygląda fanstastycznie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: ubrania dla dzieci