Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaką biżuterię nosicie?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką biżuterię nosicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zott 25 wrz 2015, 10:18
    Najlepszą biżuteria dla naszego ciała jest naturalna biżuteria. Srebrne dodatki są ponadczasowe i zdrowe dla ciała. Srebrna bransoletka jest dopełnieniem każdej damskiej stylizacji.
    Cytuj
  • Milajo 13 paź 2015, 22:11     (ostatnio zmieniony przez autora 19 paź 2015, 13:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Zgadzam się zott, też lubię srebrna biżuterię. Na co dzień nie noszę jednak biżuterii, jakoś zawsze zapominam założyć to co planowałam i efekt jest taki, że i tak w tym wszystkim nie chodzę. Teraz bardzo podobały mi się tego typu bransoletki:

    fot. [url=http://magmac.pl/15-bizuteria]http://magmac.pl/15-bizuteria[/url]
    Nosiłam się z zamiarem zamówienia, ale doszłam do wniosku, że jednak na razie jeszcze poczekam na jakąś okazję. wielki uśmiech Znając jednak życie, to chyba jednak nie zamówię i w końcu zapomnę. W każdym razie podobają mi się te mieniące się kryształki Stardust i to że w tego typu rzeczach można nosić jeden kolor lub wszystkie razem. No i niewątpliwą zaleta jest to, że nadają się na różne okazję, od tych bardziej oficjalnych po zwykłą imprezę w klubie.
    Cytuj
  • peana 26 paź 2015, 17:45
    Ja uwielbiam kolczyki i mam ich naprawdę mnóstwo. Dodatkowo na co dzień noszę jedynie obrączkę, pierścionek zaręczynowy oraz zegarek.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 3 lis 2015, 9:46
    Ja lubię delikatną, pozłacaną biżuterię z jakimiś kolorowymi kamieniami. Moja biżuteria to coś w tym stylu:



    Taka biżuteria pięknie wygląda, jest skromna ale stanowi świetne urozmaicenie każdego stroju. Bardzo dobrze się czuję w tego rodzaju biżuterii, nie mam poczucia że świecę się jak choinka. Idealnie pasuje i do pracy i na eleganckie wyjścia.
    Cytuj
  • pistacja 4 lis 2015, 14:05
    Ładna jest ta biżuteria, ale akurat zupełnie nie w moim stylu.
    Cytuj
  • Agna 5 lis 2015, 18:47
    Ja lubię subtelną biżuterię jak kolekcja Magic Moments Apart.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 7 lis 2015, 17:33
    Ja mam ogromna słabość do Apartu. jest w czym wybierać prawda? chociaż te złote pierścionki najbardziej mi się podobająuśmiech
    Cytuj
  • hasanna 18 mar 2016, 14:00
    Ja raczej rzadko noszę biżuterie, no czasem jakieś naszyjniki czy bransoletki, najczęściej skórzane. Jedynie czego nie mogę znieść, to pierścionków. Moje palce muszą być całkowicie wolne.
    Cytuj
  • Filipek11 29 mar 2016, 15:21
    ja swojej dziewczynie ostatnio kupowałem biżuterię z jubilea.pl, bo nosi tylko srebrną biżuterię, no i udało się, że bardzo jej się spodobała, kupiłem z diamentami Swarovskiego, nie była taka droga jak myślałem, bo normalnie kosztuje 3 razy wiecej a tu dałem ok 100zł i jest oryginalna, srebro próby 925, była bardzo zadowolona.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 30 mar 2016, 6:22     (ostatnio zmieniony przez autora 20 kwi 2016, 6:29, w całości zmieniany 1 raz)
    W takim razie ja pochwalę się co sobie kupiłam ostatnio:


    Totalnie zakochałam się w nim jak tylko go zobaczyłam. Zegarek jest szwajcarskiej firmy, dobrze wykonany z porządnym mechanizmem. Zastanawiałam się jeszcze nad wersją z białym paskiem ale ostatecznie wybrałam niebieski.
    W sieci są katalogi zegarków Doxy.
    http://www.zegarek-doxa.pl/
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: ubrania dla dzieci