Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kurs fryzjerstwa - gdzie najlepiej?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs fryzjerstwa - gdzie najlepiej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • pomadka 13 sty 2011, 15:09
    Dla mnie to jest ważna kwestia - jaką wybrać szkołę, żeby mieć poczucie, że specjaliści na prawdę znają się na rzeczy i potrafią nauczyć kursantów fryzjerstwa, tak, żeby oni wiedzieli, że dużo już umieją. Oczywiście szukałam już na własną rękę szkół i na jedną nawet zwróciłam szczególną uwagę - na Diamond Cosmetics, u których podoba mi się, to że mają tak rozbudowany program nauczania i stosunkowo dobre ceny kursów - jednak zależy mi na opiniach innych kobiet, dziewczyn, które orientują się w temacie i mają jakieś doświadczenia z takimi szkoleniami.
    Cytuj
  • peana 20 sty 2011, 22:18
    A w jakim mieście ten kurs Cię interesuje? Ponieważ wiem, że w Warszawie bardzo dobre kursy tego typu przeprowadza Pro-Activ. Chociaż teraz wyczytałam, że jeżeli zechcesz to organizują oni kursy indywidualne w prawie każdym mieście, także nie jest ważne gdzie mieszkasz, dobry kurs możesz zrobić przymrużenie oka
    Cytuj
  • FilarskaA 15 lut 2011, 13:10
    Pro-activ? to chyba dawno i nie prawda! Kiedys to byla rzeczywiscie dobra szkola a teraz osiadła na laurach i bardzo zaniedbuje kursantów. Lektorzy/szkoleniowcy są coraz gorsi (mniej wykształceni i doświadczeni) Coraz wyzsze ceny i mniej godzin zajęć. Kiedyś było też więcej zajęć praktycznych. Także obiektywnie mówiąc Pro-activ sie juz nie nadaje!
    Cytuj
  • asia32 6 cze 2011, 15:21
    Mogę Ci polecić szkołę Select w Warszawie (okolice Okęcia), świetna kadra, miła atmosfera.
    Cytuj
  • asia32 11 lip 2011, 14:23
    Ja również polecam Select w Warszawie, więcej info mozecie znależć na ich stronie
    Cytuj
  • lkjhgf 18 wrz 2011, 17:08
    Select?Beznadziejny.Nie polecam.
    Cytuj
  • kajka_26 12 mar 2012, 16:06
    Ja również polecam szkolenia prowadzone przez GOWORK w Warszawie. Obecnie odbywam szkolenie weekendowe i serdecznie polecam. Przystępna cena!
    Cytuj
  • gosia93 29 maj 2012, 10:53
    uśmiech Bardzo polecam kursy fryzjerskie w szkole SELECT w Warszawie. Osoby tam uczące mają nie tylko dobre wiadomości o stylizacji fryzur, o obecnych trendach w modzie fryzjerskiej, ale również ogromną cierpliwość i uprzejmość w kontakcie z osobami z kursów. Bardzo skorzystałam z kursu w tej szkole i naprawdę mogę ją mocno zareklamować, jako dobrą i profesjonalną. Teraz wiem jak dbać o moich klientów.
    Cytuj
  • zlotyklos 31 maj 2012, 10:03
    jeśli już mowa o profesjonalnych kursach i szkoleniach nie może zabraknąć tutaj wzmianki o tym, że najlepsze kursy organizuje Akademia Stylizacji M.P. Babicz. Jedne z lepszych o ile nie najlepsze kursy i szkolenia fryzjerskie.
    Cytuj
  • k-alina 12 lip 2012, 16:59
    zapisałam się na staż na wrzesień uśmiech do Akademii Zaremba
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum