Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kurs fryzjerstwa - gdzie najlepiej?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs fryzjerstwa - gdzie najlepiej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • samuraj 30 lip 2012, 10:04
    najlepiej chyba pójść na kursy organizowane przez prawdziwych profesjonalistów. Teraz wakacje mamy, ale już od września większy wysyp dobrych kursów, mnie się udało znaleźć taki kurs jeszcze chwila jest, żeby się na niego zapisać.
    Cytuj
  • Misha83 7 wrz 2012, 8:39
    A ja polecam nową szkołę, ale już sprawdzoną

    uśmiech
    Cytuj
  • Adasia01 10 wrz 2012, 23:40
    Hej, ja ukończyłam w ubiegłym roku szkołę Select w Warszawie. Nie ukrywam, że czas spędzony na zajęciach był stresujący bo szybko wrzucili nas na głęboką wodę, ale dzięki instruktorom a zwłaszcza cierpliwości Pani Kasi udało mi się zdobyć nie tylko warsztat, ale i wypracować podejście do klientek (czasem nie wiem, co trudniejsze w naszej pracy heheh uśmiech Na długo w pamięci zostanie mi też sesja zdjęciowa zorganizowana na koniec warsztatów –super pamiątka, no i miałam się czym pochwalić przed moim pracodawcą wielki uśmiech
    Cytuj
  • erykit 19 wrz 2012, 12:18
    Dla osób z pomorza ciekawą ofertę ma również [url=http://eck.edu.pl/]ECK z Pruszcza Gdańskiego [/url](k. Trójmiasta), fajna kadra która w interesujący sposób uczy najnowszych technik fryzjerskich.
    Cytuj
  • Inka23 28 wrz 2012, 14:31
    Hej! ja też polecam Centrum Kształcenia Zacisze. Naprawdę fajne zajęcia, można się dużo nauczyć i na każdym spotkaniu modele, także można od razu ćwiczyć na klientach.
    Cytuj
  • kbielak 16 sty 2013, 13:10
    Witam! Ja też się zastanawiam nad wyborem dobrego szkolenia fryzjerskiego. Rozglądam się na różnych forach internetowych, ale wiadomo ile ludzi, tyle opinii uśmiech Generalnie górują Akademia Babicz w Krakowie, lub Akademia Berendowicz&Kublin w Katowicach Może ktoś z was odbył szkolenie w którejś z Akademii? Możecie coś polecić? wielki uśmiech
    Cytuj
  • tamara-k 17 sty 2013, 9:51
    Jeśli ktoś z woj.zachodniopomorskiego i okolic poszukuje kursów fryzjerskich to może zgłosić się do Europejskiej akademii szkoleniowej Fortunata. Fajna atmosfera i pełen profesjonalizm. Dodatkowym atutem jest to, że można na te kursy otrzymać dofinansowania z urzędów pracy przymrużenie oka
    Cytuj
  • kania27 21 sty 2013, 14:52
    Ja również polecam akademie szkoleniową, robiłam tam szkolenie fryzjerskie kilka miesięcy temu i powiem szczerze,że było naprawde super. Ogromny poziom wiedzy kadry szkolaącej + przesympatyczna atmosfera"uśmiech
    Cytuj
  • justis 23 sty 2013, 11:52
    Chciałam kurs z UE finansowany ale w Gliwicach. Tam to chyba tylko po znajomości. Dofinansowanie to najszybciej z urzędu pracy - szybko, sprawnie, bez większych przeszkód.

    Instrukcja ubiegania się o dofinansowanie : krok po kroku - jakby kto chciał:
    Cytuj
  • moniczek 7 lut 2013, 12:19
    Gdzie dokładnie mieści się ta Akademia Fryzjerska w Katowicach? Jestem z Zabrza i również poszukuję jakiś fajnych kursów fryzjerskich.
    Chętnie bym pojechała tam zobaczyć jak mniej więcej wyglądają takie kursy język
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum