Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Lakiery hybrydowe, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lakiery hybrydowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aniawel 5 lip 2016, 8:44
    Hybrydy sa super wielki uśmiech tez na poczatku balam sie, ze niszcza paznokcie, le to nie jest prawda!! osoby, ktore to pisza zwyczajnie nie robily same hybryd lub robily je źle! semilaca nie stosuje, wole em nail- maja sklep online przymrużenie oka kupuj, bo sa tanie i trwale przymrużenie oka a paznokcie z hybryda wygladaja oblednie!
    Cytuj
  • Petrova 24 lip 2016, 18:38
    @Bonobo co to za odżywki są, bo nie znam? Chętnie bym wypróbowała, bo uwielbiam zapach kokosa! <3
    Cytuj
  • sonique321 26 lip 2016, 9:07
    Ja mam lakiery hybrydowe kupione na allegro, sama sobie robię takie paznokcie i jestem zadowolona. uśmiech
    Cytuj
  • Misza_12 28 lip 2016, 10:56
    Robienie sobie samej hybryd to nie jest taka trudna rzecz, warto spróbować. Ja uczyłam się na semilacach.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 lip 2016, 22:27
    Uczyłas się na nich a potem już ich nie używałaś? Semilac to była pierwsza marka lakierów jakich używałam i przy niej już zostałam.
    Cytuj
  • Meggi85 29 sie 2016, 11:07
    Też uzywam Semilac. Niedawno kupiłam sobie jeszcze ten ich nowy TOP którego nie trzeba przecierać. Ekstra sprawa przymrużenie oka
    Cytuj
  • wera1115 29 sie 2016, 23:33
    źle się czuję w krzykliwych kolorach stąd zawsze mój wybór pada na odcienie klasyczne, stonowane i jak najbardziej eleganckie. Taki jest mój faworyt 058 Heather Grey
    Cytuj
  • GotThePower 5 wrz 2016, 7:42
    Owszem posiadam zestaw do robienia hybryd w domu z semilaca i prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłych lakierów. Hybrydy utrzymują się około 2-3 tygodni, a dodatkowo masz ogrom kolorów do wyboru uśmiech
    Cytuj
  • Bonobo 10 wrz 2016, 1:45
    Petrova - WEJDZA SOBIE NA STRONKĘ http://semilac.pl/pl/20-preparaty-i-oliwki I TAM DOWIESZ SIE WIECEJ :-)
    Cytuj
  • zataraa2 28 wrz 2016, 14:11
    Dobre hybrydy paznokci nie zniszczą, ja maluję pazurki lakierami mollon, są bez formaldehydu a on często uczula i osłabia paznokcie, nie mam problemu z ich zdejmowaniem, nie trzeba nawet spiłowywać przed odmaczaniem uśmiech zawsze po zdjęciu hybryd robię sobie przerwę i intensywnie smaruję ich kremem dłonie i paznokcie, żeby jednak nie ucierpiały przez aceton, mam dokłądnie taki https://mollonsklep.pl/pl/hcsynergy-regenerating-amp-nourishing-hand-cream-500ml.html
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum