Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Na czym polega ZPJ?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na czym polega ZPJ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilijka 22 lis 2010, 9:06
    A orientujecie sie czy te badania mozna zrobić na kase chorych? Trochę tego jest i w sumie spora sumka by sie uzbierała...
    Cytuj
  • nouv88 22 lis 2010, 11:35
    Zapomnij, wszystkie badania robilam prywatnie! Wydałam na nie co najmniej 200zł, chyba, ze juz sie pogubiłam w obliczaeniach... Na koniec jeszcze poszłam pwrywatnie do ginekologa, bo inaczej musiałabym czekać dwa miesiąceskrzywienie Zresztą chciałam skonsultować sie jeszcze z innym lekarzem, tak dla pewności, że diagnoza jest trafionaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • pacjentka 22 lis 2010, 14:20
    Mnie lekarz skierował do szpitala i tam mi zrobili wszystkie potrzebne badania...
    Cytuj
  • Aurelka 22 lis 2010, 15:54
    To sama już nie wiem czy przejmować się czy nie... Dzieci na razie nie planuję, a skoro można z tym zajść w ciążę to chyba nie jest jakies groźne schorzenie prawda?
    Cytuj
  • nouv88 22 lis 2010, 16:12
    Można zajść w ciążę, pod warunkiem, że się podejmuje leczenie! Nieleczone PCO prowadzi do bezpłodności, zwiększa ryzyko raka piersi i nie tylko. Nie umiera się od tego, ale to nie znaczy, że można to lekceważyć.
    Cytuj
  • pacjentka 22 lis 2010, 19:51
    Piszesz tylko o zajściu w ciążę, ale ta choroba może dawać szereg przykrych i groźnych skutków. Od otyłości, nadmiernego owłosienia i senności po posiłkach po cukrzycę, nadpotliwość, łysienie i inne. To jest choroba i trzeba ją leczyć.
    Cytuj
  • D3niCle0 22 lis 2010, 21:00
    Ja mam problemy z utzrymaniem wagi i z sennością po posiłku. Nie robiłam dokładnych badań, ale mialam nieregularne cykle i bardzo wydłużone... Lekarz mnie straszył, że będę mieć problemy z zajściem w ciążę, ale w sumie bez problemu sie udałoprzymrużenie oka Bo na udg wypwtrzył mi jakąs cystę...
    Cytuj
  • Aubiergine 22 lis 2010, 22:09
    A czy któraś z Was zmaga się z hirsutyzmem? Bo to jest moje główne zmartwienie...smutny
    Cytuj
  • nouv88 23 lis 2010, 1:42
    Też mam dużo "nadprogramowych" włosków. Rozjasniam je rozjasniaczem Joanny.
    Cytuj
  • pacjentka 23 lis 2010, 7:51
    Ja miałam potworne problemy skórne, leczył mnie dermatolog i to on w końcu zasugerował, że to może się nadawać do leczenia u ginekologa. I tak doszlam do tego, że to Zespół Policystycznych Jajników. Na szczęście trafiłam na bardzo fajną ginekolog, która mnie nie straszyła tylko ustawiła dobre leczenie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum