Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nutridrinki dla diabetyka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nutridrinki dla diabetyka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marynka 29 sty 2023, 20:57
    Ja właśnie też musze się wybrać i zapytać o nutridrinki dla babci, coś przydałoby się jej na wzmocnienie, nie za bardzo chce jeść ostatnio.
    Cytuj
  • Uncia 31 mar 2023, 23:56
    W doz jest spory wybór i to w spoko cenach na pewno coś znajdziesz co będzie odpowiadało też smakowo.
    Cytuj
  • Moniszka 25 kwi 2023, 21:23
    Dla diabetyka to Diben najlepszy, można kupić w właśnie w doz stacjonarnie.
    Cytuj
  • marg_1 26 kwi 2023, 11:55
    Zgadza się, Diben są dla diabetyków, w doz mają różne nutridrinki w zależności od potrzeb i są jeszcze w przystępnych cenach.
    Cytuj
  • Aniczka88 29 kwi 2023, 22:29
    Mojej babci też kupujemy po operacji takie nutridrinki w DOZie, dobre ceny i spory wybór smaków.
    Cytuj
  • DianaM 24 cze 2023, 13:07
    Widziałam ostatnio w DOZ te nutridrinki i zastanawiałam się co mam wybrać, chyba muszę więcej o tym poczytać.
    Cytuj
  • marg_1 28 cze 2023, 16:06
    DianaM napisał:Widziałam ostatnio w DOZ te nutridrinki i zastanawiałam się co mam wybrać, chyba muszę więcej o tym poczytać.
    Najlepiej wybierz się do doz, tam naprawdę super doradzą, wybór jest spory i dla każdego coś się znajdzie.
    Cytuj
  • jankowa 23 lip 2023, 17:27
    Dokładnie w DOZie jest największy wybór nutridrinków w bardzo dobrych cenach.
    Cytuj
  • Moniszka 29 lis 2023, 20:56
    My też kupujemy nutridrinki w DOZie, u nich wychodzi najtaniej więc warto tam kupować.
    Cytuj
  • Uncia 31 sty 2024, 18:52
    Mojemu dziadkowi też cały czas kupujemy nutridrinki, dobrze, że w DOZie mają w takich dobrych cenach, zawsze pod ręką.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum