Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Odżywiacie się zdrowo ?, strona 13

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odżywiacie się zdrowo ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ElaW 22 cze 2017, 12:51
    MartynKa79 napisał:U mnie dieta i colon c wystarczają, by zdrowo funkcjonować i utrzymać linię na lato. uśmiech
    To tak jak u mnie, ale ja wybrałam colon slim, bo ma dodatkowe składniki wspomagające odchudzanie uśmiech. To plus zdrowa dieta bogata w warzywa, owoce i ogólnie nieprzetworzona żywność dla mnie są kluczem do sukcesu uśmiech.
    Cytuj
  • tymmko 27 cze 2017, 21:53
    staram się zdrowo ale czasami robię sobie małe odstępstwa, nie potrafię sobie odmówić pizzy uśmiech to chyba mój ulubiony fast food a do mało kaloryczncyh to on nie nalezy, najgorsze jest to że ostatnimi czasy coś zaczyna mnie boleć częsciej brzuch po takim jedzeniu smutny( picie mięty niewiele pomaga
    Cytuj
  • Daria05 14 lip 2017, 12:44
    Jeżeli jesteś aktywna, to nie zawsze da się zdrowo jeść, bo po prostu nie ma na to czasu. Niestety należę do osób, która niezbyt dobrze radzi sobie z tłusymi potrawami. Na mnie w takich wypadkach dobrze działa cholestil max, bo nie uniknie sie takich sytuacji, choćby na weselach, czy innych imprezach.
    Cytuj
  • Majcho30 3 lut 2020, 14:23
    Staram się, ale w tygodniu to mi różnie wychodzi, bo do pracy trzeba chodzić przymrużenie oka A w weekend to spoko daję radę, bo mogę sobie na spokojnie przyrządzić i śniadanie, i obiad uśmiech
    Cytuj
  • karmelcia 11 lut 2020, 17:29
    Próbujemy przymrużenie oka moje dzieci udało mi się przekonać do picia większej ilości wody, zaczęliśmy kupować kubusie woda&owoce, to taki miks wody z sokiem, to im posmakowało i pomogło przyzwyczaić się do mniej słodkiego picia, bo te napoje nie mają dodatku cukru
    Cytuj
  • centrum-dietetyki 10 mar 2020, 14:35
    tymmko napisał:staram się zdrowo ale czasami robię sobie małe odstępstwa, nie potrafię sobie odmówić pizzy uśmiech to chyba mój ulubiony fast food a do mało kaloryczncyh to on nie nalezy, najgorsze jest to że ostatnimi czasy coś zaczyna mnie boleć częsciej brzuch po takim jedzeniu smutny( picie mięty niewiele pomaga
    Czy ja wiem czy pizza jest taka niezdrowa? Jeśli jest zrobiona z dobrej jakości składników to pewnie nie. Chyba, że to taka mrożona z supermarketu. Wtedy to i owszem.
    Cytuj
  • jackowskyy 23 paź 2020, 0:08
    Cały czas są jakieś wpadki, problemem u mnie jest jedzenie w biegu, w ciągu dnia mam dużo spotkan i jakoś zazwyczaj to sie ratowałem jakąś gotową kanapką z nie za koniecznie zdrowym składem albo czymś z fast foodów, szybko to sprawiło ze było +10 kg na liczniku. Tera z tym walczę, w trakcie dnia zabieram ze sobą shake'a fitMe, można go zrobić w minutę i ma sporo witamin i minerałów.
    Cytuj
  • piggy55 9 maj 2021, 15:35
    jak wzbogacić dietę starszej, chorującej osoby? Podawł ktoś z was nutridrinki? Byłam w DOZ i tam mi polecono Fresubin, znacie?
    Cytuj
  • Brigget 23 maj 2021, 19:01
    Fresubin to świetne rozwiązanie jeśli ktoś nie ma apetytu albo ma problem z przyjmowaniem stałych posiłków, kupuję regularnie właśnie w doz mojej babci, wzmacnia ją, dodaje siły, dostarcza witamin.
    Cytuj
  • artie 16 cze 2021, 21:18
    Brigget napisał:Fresubin to świetne rozwiązanie jeśli ktoś nie ma apetytu albo ma problem z przyjmowaniem stałych posiłków, kupuję regularnie właśnie w doz mojej babci, wzmacnia ją, dodaje siły, dostarcza witamin.
    A taki nutridrink Fresubin sprawdzi się też dla osoby chorującej na cukrzycę?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Kremy z filtrem