Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Okres w czasie ciąży?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Okres w czasie ciąży?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Lorelei 20 sty 2011, 18:23
    Czy możliwe jest występowanie okresu nas początku ciąży? szukałam już trochę na innych forach i uprzedzam, że na pewno nie jest to plamienie. Normalnie, może trochę bardziej skape niż zazwyczaj, ale poza tym jak zwykła miesiączka. Zetknęłyście się z tym czasami?
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 20 sty 2011, 21:07
    Z tego co mnie uczyli na biologii to to jest raczej niemozliweuśmiech
    Cytuj
  • Blueberry28 20 sty 2011, 21:58
    A ja słyszałam, że to się zdarza. I to nawet do szóstego miesiąca ciąży. Moja mama nawet opowiadała mi o swojej znajomej, która dopiero w czwartym miesiącu zorientowała się, że jest w ciąży, bo miała co miesiąc krwawienie...
    Cytuj
  • Hunny8 21 sty 2011, 0:31
    Nie no jak? Albo okres albo ciąża, przecież miesiączka polega na tym (jakby ktoś nie wiedział, bo mam wrażenie, że nie wie) że uwolnione jajeczko zostaje wydalone razem z błoną śluzową macicy przygotowaną na ewentualność ciąży. Dzieje sie tak wtedy gdy nie dojdzie do zapłodnienia i nie jest to potrzebne - ani jajeczko ani ta wyściółka! Więc jak widać jedno wyklucza drugieuśmiech Polecam się troszkę doksztłacić.
    Cytuj
  • nouv88 21 sty 2011, 7:50
    Chyba jednym z pierwszych objawów ciąży jest miesiączka prawda? Skoro masz okres to czemu myślisz, że jesteś w ciąży?
    Cytuj
  • Lorelei 21 sty 2011, 10:57
    Miesiączkę miałam, tak jak pisałam była normalna tylko jeśli już to odrobinkę słabsza. Wcześniej czułam, że zbliża mi się menstruacja, bolały mnie piersi, brzuch, byłam rozdrażniona. Wszystkie te rzeczy normalnie ustępują mi po 1 dniu miesiączki, a tym razem dalej czuję się jak przed okresem, chociaż skończył mi się prawie dwa tygodnie temu! A ponoć wczesna ciąża daje podobne objawy jak przed miesiączką, dlatego zaczynam brać pod uwagę, że jestem w ciąży...
    Cytuj
  • birata 21 sty 2011, 13:37
    Dziewczyno a słyszałaś Ty o takim wynalazku jak test ciążowy? Jeden teścik z apteki i wszystko będzie jasneuśmiech
    Cytuj
  • Piekarzowa 21 sty 2011, 15:50
    To nie jest niemożliwe, ja tak miałam w jednej ciąży i moja siostra podobnie. Dwa razy w ciąży w terminie miesiączki miałam normalnie krwawienie. Wystraszyłam sie, że to poronienie, ale poleciałam do lekarza i wszystko było w porządku. Ginekolog też powiedział, że to się zdarza.
    Cytuj
  • Lorelei 21 sty 2011, 18:32
    No jadę po ten test zaraz po pracy. Tak dzisiaj zaczęłam o tym mysleć, że coś tu jest nie tak... właściwie to sobie dopiero uświadomiłam, że czuję się jakaś taka ospała i opuchnięta, jakbym była tuż przed okresem. Koleżanka z pracy mi powiedziała, że na początku ciąży też tak może być i ona też jak zaszła w ciążę to myślała, że lada moment będzie okres. Ale ja jestem właśnie po...
    Cytuj
  • Blueberry28 21 sty 2011, 22:13
    A może mialaś jakieś stresy albo byłaś chora i zaburzył Ci się poziom hormonów? Ja czasami mam PMS i wszystkie te dokuczliwe objawy przed miesiączką, a czasem w ogóle zapominam, że będzie, czuję się tak samo jak po okresie. U kobiet to wiesz, ciągłe wahaniaprzymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum