Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Biała kurtka na zimę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Biała kurtka na zimę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Aquarella 25 sty 2011, 14:11
    Witam!

    Myślę o kupnie nowej kurtki, jeszcze w styczniu lub na początku lutego. Podczas poszukiwań w sieci natknęłam się na takie oto kurtki i od razu zwróciłam uwagę na dwie białe. Bardzo mi się podobają, tylko zastanawiam się, czy biały kolor to dobry pomysł na zimę? Czy lepiej wybrać ten sam model, ale w wersji czarnej?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • Celebryt 25 sty 2011, 16:40
    Biały kolor jest ładny do czasu, kiedy się nie pobrudzi. A niestety wyjście w takiej kurtce to raczej jest jednorazowe i później trzeba prać.
    Poza tym w mieście w zimę zmniejsza się bezpieczeństwo pieszych, bo biała kurtka zlewa się z kolorem śniegu i kierowcy mogą mieć problem z szybkich rozpoznaniem. A czym to się może skończyć, łatwo się domyśleć.
    Cytuj
  • Buyer 25 sty 2011, 18:04
    To już bardzie te ciemne są fajne. Ta biała jak na zimową to raczej słabo wygląda. Wyjść w czymś takim na mróz -10 stopni to ryzyko. Ale oczywiście kobiety to tym się nie przejmują.
    Cytuj
  • Lorelei 25 sty 2011, 20:36
    Miałam dwa razy białą kurtkę i generalnie nie jest to zły pomysł, ale pod warunkiem, że mozna je bezproblemowo prać. Jedna była puchowa, wrzucałam ja do pralki i w 30 stopniach idealnie wszystko sie dopierało. W dodatku szyciutko schłouśmiech Druga nadawała się tylko do czyszczenia chemicznego i miałam z nia sporo zachodu, no bo jednak nie oszukujmy się, trzeba ją prać o wiele częściej niz ciemne rzeczy. A te mi wyglądają na takie do pralni niestety.. Chyba, że chcesz je nosić tylko od czasu do czasu, a na co dzień masz inną bardziej praktycznąuśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 25 sty 2011, 22:16
    Ja też się pare lat temu skusiłam na białą kurtkę, na szczęście można było ja prać w pralce. Ale nawet wclae sie tak szybko nie brudziła tylko najgorsze były plamy z podkładu do twarzy - na kołnierzu! Masakra. Zakładałam czystą i od razu cały kołnierz w mejkapie. Zmora przebiegły
    Cytuj
  • hekate 9 wrz 2011, 14:10
    Moim zdaniem to nie musi być wcale taki zły pomysł. Szczególnie, że białe kurtki wyglądają bardzo ciekawie. Moim faworytem jest ta. Na pewno pasuje do każdego stylu i przynajmniej nie będzie Ci w niej zimno.
    Cytuj
  • konewka7 12 wrz 2011, 19:24
    kiedyś miałam białą kurtkę i nie polecam...szybko się brudzi. no ale ważne jest też, żeby się kurtka podobała, więc można się przemęczyć uśmiech
    Cytuj
  • ciechanka11 2 gru 2011, 21:06
    konewka7 napisał:kiedyś miałam białą kurtkę i nie polecam...szybko się brudzi. no ale ważne jest też, żeby się kurtka podobała, więc można się przemęczyć uśmiech
    Ja noszę taką kurtkę i nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie się brudziła. To chyba zależy od materiału, jak masz porządną rzecz to nie łapie tak brudu.
    Cytuj
  • proso 31 sty 2012, 10:22
    jak jest materiał porządny to nie powinna się brudzić, chyba że jakaś tandeta z targu to wiadmo że przejdziesz się raz przez miasto i bedzie szara
    Cytuj
  • turfalla 9 lut 2012, 13:44
    Białego płaszcza, w którym miała bym chodzić po mieście, a nie mogła wyprać w pralce, tylko w pralni, bym nie kupiła. Kurtkę, która bez problemu wypiorę w pralce - kupiłabym uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum