Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zatrzymanie wody w organiźmie:(

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zatrzymanie wody w organiźmie:(

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Aubiergine 23 sty 2011, 23:34
    Mam okropny problem już od kilku dni strasznie puchnę, widzę to zwłaszcza po dłoniach i stopach. Brzuch też mam wzdęty i coś mi się tam przelewa głośno. Jak dzisiaj rano weszłam na wagę to się przeraziłam, trzy kilo więcej! Nie wiem skąd mi się to bierze, ale musze coś z tym robić tylko pytanie co?
    Cytuj
  • franusia 24 sty 2011, 6:50
    No obrzęki to z pewnością sygnał zaburzenia gospodarki wodnej w organizmie, pytanie co jest tego przyczyną? Zażywasz jakieś tabletki hormonalne? Używasz dużo soli? To moga być przyczyny zatrzymania wody w tkankach. Nie lekceważ takich objawów, lepiej iść do lekarza. To moga być problemy z nerkami...
    Cytuj
  • KoKoszka 24 sty 2011, 8:15
    Może zjadłaś coś bardzo słonego? Ja po zjedzeniu pizzy potrafię ważyć 3 kilo więcej! A wagą się nie przejmuj, bo to pewnie ta woda...
    Cytuj
  • Piekarzowa 24 sty 2011, 9:39
    Nie wiem czy cię to pocieszy, ale ja mam tak zawsze przed okresem:/
    Cytuj
  • Aubiergine 24 sty 2011, 13:38
    Ja tak nigdy nie miałamsmutny I czuje się z tym fatalnie, jak napuchnięty balon. Musze coś z tym zrobić, bo inaczej zwariuję. Nie moge normalnie funkcjonować, myślę tylko o tym. Jeśli znacie ten problem to może macie na to jakieś sposoby?
    Cytuj
  • wee3 24 sty 2011, 14:25
    A siusiasz normalnie? Bo jeśli chodzisz dużo rzadziej do łazienki to może być poważny sygnał, że coś jest nie tak...
    Cytuj
  • Eli2010 24 sty 2011, 15:30
    Ja też się bardzo chętnie dowiem, mam co miesiąc ten sam problem i do szału mnie to doprowadza!
    Cytuj
  • Aubiergine 24 sty 2011, 16:58
    Właśnie nie chodzę do toalety prawie wcale! Sikam bardoz malo i mam wrażenie, że wszystko co wypiłam w ciagu ostatnich kilku dni zostało we mniesmutny
    Cytuj
  • WitoldEs 24 sty 2011, 20:11
    Kobieto na co czekasz idź do lekarza, zrób sobie badania, bi Twoje nerki to raczej nie wyrabiają... mówię poważnie, sam dawno temu co prawda, aale miałem problemy z nerkami.
    Cytuj
  • caipirinha 24 sty 2011, 21:42
    Ja miałam takie problemy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. To byl koszmar, myślałam, że od tabletek się tyje, a ja przybrałam kilka kilo na wadze po ty mjak przestałam je brać! Musialam się leczyć i do tej pory jestem pod kontrola dietetyczki. Tabletki anty to straszne świństwosmutny
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Linea - działa?