Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Okres w czasie ciąży?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Okres w czasie ciąży?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nouv88 22 sty 2011, 0:42
    Co prawda to prawda... czasem zazdroszczę facetom, że nie musza znosić takich huśtawek na jakie my jesteśmy skazaneskrzywienie Ja mam czasem, rzadko, ale się zdarza, że sama ze sobą nie mogę wytrzymać, czuje się okropnie - fizycznie i psychicznie!) A na drugi dzień jakbym była zupełnie inną osobąuśmiech Niestety czasem hormony rządzą...
    Cytuj
  • yellowphone 22 sty 2011, 8:01
    Z dnia na dzień? Ja tak czasami mam z godziny na godzinęuśmiech Zwłaszcza przed okresem oczywiście :/
    Cytuj
  • Lorelei 22 sty 2011, 9:31
    Hejkauśmiech Nie jestem w ciąży. Tak wyszło mi z testu. Chyba jest tak jak mówicie, tzn mam jakieś paskudne wahania hormonalne. Przyczyn pare by się znalazło... W sumie dobrze, że jeszcze nie będzie dzidziusia chociaż jakby byl to bym się nie zmartwiłaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • birata 22 sty 2011, 9:48
    No to ileż to robotyprzymrużenie oka Do dzieła!
    Cytuj
  • Hunny8 22 sty 2011, 12:08
    A ja znalazłam w sieci coś do poczytania:
    http://www.ponton.org.pl/readarticle.php?article_id=214
    Cytuj
  • HaAnia 6 maj 2011, 17:20
    Jeżeli chcesz mieć dziecko, to dobry pomysłem byłoby poczytanie jak przebiega ciąża tydzień po tygodniu. Wielu rzeczy też nie wiedziałam, a kto jak kto ale my kobiety powinnyśmy być świadome co się z nami dzieje. Oczywiście każda ciąża to sprawa indywidualna, a więc jej przebieg jest różny, ale lepiej dowiedzieć się trochę więcej na ten temat, zanim zacznie się nowy etap w Twoim życiu.
    Cytuj
  • Marta30S 23 lis 2012, 16:02
    a wracając do pytania o okres w czasie ciąży,
    to czytałam, że drobne krwawienia mogą być niegroźne, ale KAŻDE należy jednak konsultować natychmiast z ginekologiem.
    Nie wiem jakiegp masz lekarza, ale dobry ginekolog (łap listę) powinien Cię o tym poinformować na początku gdy decydujesz się, że to on będzie prowadził ciążę.
    Cytuj
  • olanowik 7 paź 2013, 10:31
    jak jesteś w ciąży to powinnaś każdą niepokojącą rzecz konsultować z lekarzem. Jeśli po porodzie będziesz chciała się jakoś bezpiecznie zabezpieczyć to polecam Ci tabletki antykoncepcyjne bez recepty. Dostępne są w aptece internetowej z Londynu. Apteka posiada certyfikat rzetelna firma.
    Cytuj
  • kropekkreska 19 gru 2013, 18:13
    Jak najbardziej jest to możliwe, nawet do trzeciego miesiąca ciąży może występować plamienie a nawet miesiączka. Lepiej iść do lekarza i to sprawdzić ginekolog najlepiej wszystko podpowie. Ale mam znajomą co miesiączkowała normalnie jak zawsze do 3go miesiąca ciąży. Dbanie o siebie w czasie ciąży jest bardzo ważne, więc idź się zbadać. Pozdrawiam
    Cytuj
  • Meggi85 21 gru 2013, 10:20
    Przede wszystkim wizyty kontrolne u lekarza. Przy pierwszej dostałam kartę ciąży i zalecenia jak zadbać o swój organizm. Lekarz polecił mi witaminki ( Falvit mama), ktore brałam całą ciążę i cały okres karmienia piersią. Zalecił mi też dużo ruchu i odpowiednie odżywanie. Nie miałam, żadnych dolegliwości w ciąży i czułam się pełna sił, aż do samego porodu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum