Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Słabe i wypadające włosy - jak wspomóc?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Słabe i wypadające włosy - jak wspomóc?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • petarda 7 cze 2016, 15:54
    ja znam markę Biokap, jak jeszcze farbowałam włosy w domu, to stosowałam ich farby, mają super skład. z kosmetyków z ręką na sercu polecam odżywkę nawilżająca z linii belezza, nie pamiętam dokładnej nazwy, ale włosy są po niej mega miękkie, ładnie się układają. aktualnie mam szmpon do częstego mycia - super, bez slsów, dobrze się pieni, oczyszcza, nie podrażnia skalpu i mam też maskę, o której piszesz - też bardzo dobry produkt, ale użyłam tylko 2 razy tak na szybko, chcę jeszcze zobaczyć efekty po potrzymaniu z 20 minut pod ręcznikiem na włosach, wtedy maski uwalniają swoje wszystkie walory. ogólnie bardzo polecam tę markę, dobre składy, dobre kosmetyki.

    co do wypadania włosów to każdorazowo w przypadku problemów z wypadaniem włosów stosuję ampułki Radical. Zawsze działają, to mój sprawdzony sposób. uśmiech
    Cytuj
  • petarda 7 cze 2016, 15:56
    ale dodam jeszcze, że mi inne kosmetyki Radical za bardzo się nie sprawdziły. co prawda składy też naturalne, ale po szamponie baaardzo plątały mi się włosy, działanie serum też bardzo delikatne. tak więc ampułki polecam, ale z kosmetyków takich naturalnych do włosów wolę Biokap.
    Cytuj
  • zataraa2 8 cze 2016, 9:23
    teraz biorę oeparol piękna skóra i włosy, kończę opakowanie ale już sobie zrobiłam zapas na następne miesiące. Włosy na pewno już zdrowiej wyglądają, wiesiołek też dobrze na porost działa więc licze że będzie lepiej, bo po zimie to mi się niestety trochę przerzedziły.
    Cytuj
  • niebieska-kokarda 20 cze 2016, 14:41
    suplementy suplementami, ale może warto by pomyśleć o zmianie diety? Wprowadzić więcej wartościowych produktów a ograniczyć słodycze i inne przetworzone produkty uśmiech
    Cytuj
  • mineralna 22 cze 2016, 14:23
    systematyczne olejowanie włosów bardzo je wzmacnia. Jest z tym trochę zabawy, ale warto uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 23 cze 2016, 8:55
    na pewno warto dietę wzbogacać, ale czasami naprawdę ciężko to zrobić, szczególnie zimą i wtedy gdy ni ema dostępu do świeżych warzyw, ja już widzę spora różnicę w moich włosach, nawet fryzjerka to zauważyła, sama też na szczotce widzę że mniej zostaje
    Cytuj
  • veganka 23 cze 2016, 10:49
    ja łykam od niedawna oeparol femina ale już widzę pierwsze efekty, włosy są bardziej lśniące, rzeczywisćie mniej wypadają. Poza tym przestałam już tak je rozjaśniać i prostować na co dzień, myślę że to też im pomogło wrócić do kondycji. Poza tym jeszcze poprawiły mi się paznokcie, juz się nie rozdwajają no i skóra jest bardziej nawilżona i bez krostek.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 30 cze 2016, 14:34
    U mnie sprawdziła się seria Anticaduta z Biokapu. Łykam kapsułki, mam szampon i lotion z tej serii i muszę przyznać, po dwóch miesiącach stosowania, że efekty są. Wypada mi znacznie mniej włosów podczas szczotkowania, a o wybieraniu ich z brodzika po myciu już zapomniałam. uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 15 lip 2016, 20:18
    A wiesz, ze biokap ma tez bardzo fajne farby do włosów? Mają świetny skład, są delikatne, nie śmierdzą, nawet dla alergików się nadają.
    Cytuj
  • aniawel 20 lip 2016, 22:37
    dam ci dobra rade- nie kupuj nic z drogerii ani z apteki. szkoda twojej kasy. lepiej zapisz sie do trychologa i on cos ci poleci uśmiech tez mi wypadaly wlosy garsciami i kupilam hair pharmę, zgodnie z zaleceniem trychologa. jest lepiej, i to o wieeeeeeeele lepiej wielki uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum