Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Słabe i wypadające włosy - jak wspomóc?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Słabe i wypadające włosy - jak wspomóc?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • czarnaJagoda 27 lip 2016, 12:24
    Biokap to marka, którą znajdziesz w aptekach. Wszystkie produkty zarówno farby jak i kosmetyki są oparte na naturalnych składnikach. Sama używam farb i serii anticaduta przeznaczonej do wypadających włosów. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam znaczną poprawę, moje włosy wyglądają zdecydowanie lepiej i nie wypadają garściami. uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 4 sie 2016, 11:23
    Byłam w aptece i kupiłam Biokap z tej serii anticaduta szampon i lotion na razie. Miałam wziąć maskę, ale akurat nie było i Pani magister mi zamówiła. Pewnie za tydzień odbiore. Zaczynam więc walczyć z wypadaniem wlosów. Podpytałam też w aptece i Pani polecała tą serię, więc widzę dla moich wlosów światełko w tunelu.
    Cytuj
  • hasanna 8 sie 2016, 12:22
    Chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby pójście do lekarza, bo samemu to trochę ciężko sobie w tym pomóc, jak nawet nie zna się przyczyn.
    Cytuj
  • jarzebina 22 sie 2016, 0:38
    Z serii anticaduta mają też bardzo dobre kapsułki, nie brałas ich pod uwagę? Moim zdaniem najlepiej działać od środka i z zewnątrz, to daje najlepsze efekty.
    Cytuj
  • kobietasukcesu22 29 sie 2016, 19:57
    Miałam problem z wypadającymi włosami. Używałam wszelkich wcierek i olejków. Picie ziołowych herbat też nie przyniosło rezultatów. Koleżanka z pracy poleciła mi tabletki uśmiech uśmiech Vitapil i to dopiero one przyniosły mi duże rezultaty.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 sie 2016, 11:23
    hasanna napisał:Chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby pójście do lekarza, bo samemu to trochę ciężko sobie w tym pomóc, jak nawet nie zna się przyczyn.
    U mnie przyczyna była oczywista, ta sama co zawsze, zmiany pór roku. Zdecydowanie w przypadku poważnych problemów trzeba poradzić się lekarza. Za to na pewno kosmetyki oparte na naturalnych składnikach jak te z Biokapu nie zaszkodzą.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 sie 2016, 23:20
    Biorąc pod uwagę, że to kosmetyki apteczne ze starannie dobranym, naturalnym składem, to na pewno nie. Raczej pomogą. uśmiech
    Cytuj
  • Daria05 8 wrz 2016, 19:16
    czarnaJagoda napisał:U mnie przyczyna była oczywista, ta sama co zawsze, zmiany pór roku.
    Moja mama ma często problem z wypadającymi włosami jesienią. Dobrze na nią działa łykanie oeparolu na włosy, skórę i paznokcie. I tak podejdź do problemu - kompleksowo nie tylko same odżywki, ale także dieta i dobry środek od wewnątrz na skórę i włosy.
    Cytuj
  • Petrova 15 wrz 2016, 5:05
    Na mnie to nie podziała. Ale zaciekawiła mnie ta anticaduta czy jak to się pisze i chciałabym wypróbować. Jakie to są koszty i gdzie szukać? Pytałam w aptece koło domu, ale nie znają... smutny
    Cytuj
  • jarzebina 15 wrz 2016, 22:21
    To wejdź na stronę biokap.pl i tam jest mapa, gdzie znajdziesz ich produkty, a jeśli w Twojej miejscowości nie ma żadnej, to jest też lista aptek internetowych.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum