Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Szpilki czy baletki?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szpilki czy baletki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • emgielka 10 cze 2013, 9:18
    ja uwielbiam szpilki.
    Cytuj
  • erykit 10 cze 2013, 9:45
    Z tego co zauważyłem moja dziewczyna nosi obuwie sportowe, ale jest zdania że podeszwa musi być wykonana z wysokiej jakości [url=http://www.polimex.net]gumy[/url]. Ale w baletkach też śmiga, mi się podoba takie obuwie, wygląda bardzo delikatnieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • olanowik 24 cze 2013, 9:46
    Szpilki zawsze są eleganckie. Polecam hurtownie obuwia http://www.jarbex.pl/
    Cytuj
  • gawurof 24 cze 2013, 11:05
    Słyszałem, że chodzenie w szpilkach jest szkodliwe dla układu ruchowego. To prawda ?
    Cytuj
  • miguska 15 lip 2013, 12:00
    Oj, zdecydowanie nie szpilki, szkoda stóp. uśmiech Balerinki są bardzo fajne - takie ani bardzo eleganckie, ani znowu sportowe. Dla mnie w sam raz. uśmiech
    Cytuj
  • 15 lip 2013, 13:28
    Ja zdecydowanie balerinki, jednak mój mąż chciałby mnie widziec w szpilkach całymi dniami! uśmiech
    Cytuj
  • marta_23 16 lip 2013, 8:22
    nosze szpilki o ile sa stabilne i niezbyt wysokie. na ogol latam w balerinach badz po prostu butach na plaskim obcasie uśmiech
    Cytuj
  • Julitkaa 16 lip 2013, 11:05
    Uważam że dobrze dobrane balerinki wyglądaja równie elegancko co szpilki, ba, czasem nawet lepiej. Oczywiście dobrze dobrane buty na obcasie dodają seksapilu, ale uważam że nie nalezy nadużywać ich "magicznych właściwości" przymrużenie oka Więc baleriny - na codzien, szpilki na wielkie wyjścia, lub do pracy - jeśli tego wymaga,
    Cytuj
  • plny 23 lip 2013, 11:04
    Ja lubię szpilki, ale kupuję również buty profilaktyczne .Warto dbać o swoje stopy, a zwłaszcza wtedy, gdy trzeba cały dzień chodzić na obcasie język
    Cytuj
  • klokwerk 23 lip 2013, 11:06
    Mi osobiście podobają się kobiety w szpilkach uśmiech


    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum