Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ulubione kosmetyki, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ulubione kosmetyki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • POLAREK 7 lut 2022, 8:59
    Od wielu lat jestem fanką naturalnych kosmetyków ,które moim zdaniem działają o wiele lepiej niż ta drogeryjna, droga chemia. Próbowałam różnych naturalnych marek, ale najrozsądniejszym wyborem jak dla mnie pomiędzy ceną, a jakością kosmetyki od marki APIS. I to u nich na apis-sklep.pl najczęście się zaopatruję
    Cytuj
  • gajkaa 20 lut 2022, 19:27
    Bardzo lubie kosmetyki polskiej marki Bielenda, mają mnóstwo świetnych linii np te płyny micelarne z linii Ekspert czystej skóry
    Cytuj
  • Iwelka79 23 kwi 2022, 17:13
    Jakiś czas temu przeszłam na naturalne kosmetyki i po wielu próbach różnych marek najbardziej odpowiedaja mi kosmetyki polskiej marki APIS. Nie uczulają i mają dobre składy. Poza tym wybór jest bardzo szeroki i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
    Cytuj
  • Ochra 1 cze 2022, 9:12
    Fajne, naturalne kosmetyki oleje, balsamy, masła kupicie w Pachnąca Kraina, uwielbiam ten sklep. Znakomite produkty tu mają w ofercie
    Cytuj
  • wojnarska 28 sie 2022, 1:08
    bardzo lubie polską marke Bielenda, znakomita maja ta wegańską nawilżająco linię Blue Matcha, polecam
    Cytuj
  • wikta 21 lis 2022, 22:48
    Spoko jest polska marka Bielenda , używam kosmetyków z serii Skin Clinic Professional , polecam do cery z niedoskonałościami
    Cytuj
  • janna 29 lis 2022, 18:56
    Na cellulit polecam zabiegi endermologii , efekty są rewelacyjne! Chodzę do salonu Mariposa w Warszawie na ul. Twardej, to moje sprawdzone miejsce.  Także to najlepszy sposób na ten okropny i niechciany cellulit uśmiech
    Cytuj
  • sylwia4012 30 gru 2022, 19:00
    Uważam, że warto stosować kosmetyki o dobrym składzie. Nie brakuje firm oferujących świetne kosmetyki, które są nie tylko dobre, ale i mają prosty skład. Można do nich zaliczyć produkty marki Herbapol Polana. Mogą być stosowane nawet przez wegan!
    Cytuj
  • dorciaporcia 10 sty 2023, 18:21
    bielende lubie i jej uzywam najwiewcej, blue matcha seria oczyszczajaca i coconut milk do nawilzenia ciala
    Cytuj
  • gajaa 1 lut 2023, 1:25
    Uwielbiam ten Balsam kokosowy Pahwash z mango, mega nawilza, pięknie pachnie, skóra odpowiednio nawilzona, gładka, pięknie pachnie. I łagodzi zmiany skórne
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: opryszczka
Następna: prostownica