Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ulubione kosmetyki, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ulubione kosmetyki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • malgoroo 27 kwi 2023, 22:22
    Jak dobry balsam do ciała polecam kupic sobie jakiś z tej linii Coctail z Bielendy nawilżajacy mają, regenerujący, wygładzający. Polecam owocowa nuta
    Cytuj
  • dorciaporcia 3 maj 2023, 23:37
    lubie olejek busajna wielki uśmiech kupuje go na stronie pachnaca kraina. ujedrnia i nawilza skore
    Cytuj
  • borkowa 1 paź 2023, 20:50
    Też zamawiam Olejek Busajna. Znakomity jest. Ja nawet nie wiedziałam że tak pomaga ladnie się opalac na złotawo. Super nawilza , ujędrnia mega kosmetyk
    Cytuj
  • kulawko 31 paź 2023, 0:25
    Uwielbiam kosmetyki naturalne
    Często zamawiam kosmetyki naturalne w e-sklepie Pachnaca Kraina. Zamawiam u nich świetny Olejek Busajna. Pomaga na zmarszczki, cellulit, rozstępy. Nawilża, ujernia skóre ale i super opalenizna jest po nim
    Cytuj
  • iwwka 29 gru 2023, 22:47
    Świetna jest ta linia z Bielendy B12, mam od nich fajny nawilżający krem na dzień i na noc
    Cytuj
  • Moniszka 28 sty 2024, 18:46
    A próbowałyście kiedyś preparatów robionych na receptę? Mam sporo stanów zapalnych i zastanawiam się czy warto, wiem, że apteka DOZ realizuje takie recepty.
    Cytuj
  • Uncia 27 mar 2024, 21:36
    Ja ostatnio właśnie zrealizowałam receptę w DOZie, na razie jestem zadowolona z efektów.
    Cytuj
  • DianaM 29 mar 2024, 10:50
    A właśnie ostatnio pani dermatolog dała mi receptę i zastanawiałam się gdzie realizuje, ale jak w doz to super bo oni mają niskie ceny.
    Cytuj
  • malgoroo 3 kwi 2024, 2:35
    Uwielbiam Balsam kokosowy Pahwash z mango. Ujędrnia, nawilza, przy tym wspaniale pachnie mango. A jaka skóra delikatna po nim. I pomaga na zmiany skórne
    Cytuj
  • Aniczka88 30 cze 2024, 10:51
    Faktycznie te recepturowe maści są super, mam cerę problematyczną i realizuję co chwilę recepty, w DOZie wychodzi najtaniej.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: opryszczka
Następna: prostownica