Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sylwusia163 2 paź 2015, 21:38
    Żurawina działa profilaktycznie, ale jak nas już cos złapie to urofuraginum działa kompleksowo.
    Cytuj
  • veganka 5 paź 2015, 20:33
    z urofuraginą jest o tyle dobrze, że jest to lek na zapalenie pęcherza bez recepty, więc można od razu pobiec do apteki po lek a nie jeszcze czekać na wizytę u lekarza po receptę.
    Cytuj
  • jarzebina 6 paź 2015, 23:18
    Też się nim zawsze leczę w razie czego, a u mnie niestety co jesień to pęcherz się odzywa skrzywienie Dobrze, że urofuraginum całkiem szybko pomaga
    Cytuj
  • sylwusia163 16 paź 2015, 16:57
    Tylko trzeba pamiętać by brać regularnie. Jak cos piecze i boli to chcemy szybkiej poprawy, a urofuraginum można kupić w każdej aptece.
    Cytuj
  • veganka 19 paź 2015, 20:07
    jarzebina to czemu nie stosujesz żadnej profilaktyki i pozwalasz sobie na ciągłe powroty zapalenia pęcherza?
    Cytuj
  • jarzebina 23 paź 2015, 11:17
    veganka, o jakiej profilaktyce mówisz? Dbam o siebie, staram się nic nie złapać, stosuję specjalne środki do mycia, ale nic nie biorę na to, ani nigdy żaden lekarz mi o tym nie wspominał. W razie czego mam urofuroginum w apteczce, jak zacznę brać od razu to szybko mija.
    Cytuj
  • veganka 26 paź 2015, 11:19
    tak urofuragina pomoze jak już masz zapalenie, ukoi ból, ale jedz/pij więcej żurawiny, ubieraj się ciepło, dbaj o swój pęcherz.
    Cytuj
  • sylwusia163 4 lis 2015, 13:32
    Farmaceutka ostatnio mi powiedziała, że urofuraginum powinno sie brac nawet trzy miesiące, aby do końca zależyć zapalenie pęcherza, bo ziołowe srodku zawsze potrzebują czasu.
    Cytuj
  • pistacja 4 lis 2015, 14:03
    W zasadzie każde tabletki z furaginą, jakie dostaniemy w aptece brane regularnie pomogą.
    Cytuj
  • veganka 5 lis 2015, 16:14
    ja brałam chyba tydzień i tak kazał mi lekarz, co prawda ból minął już po pierwszym dniu, ale i tak brałam tak długo jak kazał lekarz.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum