Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zdrowe Żywienie i Odchudzanie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zdrowe Żywienie i Odchudzanie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • grzegorz_tukaj 30 lis 2011, 10:29
    TwojeZywienie.pl, stara się z dużym zaangażowaniem pomagać klientom uzyskać przez nich zaplanowany cel zdrowotny oraz to aby poprawili swoje samopoczucie i wygląd, opracowuję indywidualne programy kontroli wagi dostosowane do indywidualnych potrzeb danego klienta.


    W ciągu kilku lat zaufało mi wielu Klientów, których zadowolenie jest dla mnie najlepszą rekomendacją, a zarazem satysfakcją z pomocy drugiemu człowiekowi.

    Nasz sukces zawdzięczamy w głównej mierze wszystkim użytkownikom, klientom oraz długoletniej współpracy z firmą Herbalife oferującą fantastyczne, zdrowe suplementy diety.
    Naszym celem jest nie tylko sprzedawanie produktów, ale to abyś skutecznie dążył(a) do wyznaczonego przez siebie celu, a przez to uzyskał(a) najlepsze rezultaty, naszym celem jest również nawiązanie dobrych relacji z naszymi klientami.

    A teraz trochę o Herbalife :
    Herbalife to największa firma produkująca produkty do kontroli wagi, a także jedna z największych firm produkująca suplementy diety. I to my właśnie jesteśmy liderem branży Wellness.
    Cytuj
  • Gmarcin 22 sie 2012, 10:57
    Nie bardzo wierzę w takie rzeczy - szybkie i skuteczne odchudzanie. Jak dla mnie trzeba sobie wyrobić dobre nawyki jeśli chodzi o żywienie i ruch. Samo branie suplementów i wiara w to, że żyjąc tak jak dotychczas, coś się zmieni (schudniemy) to raczej głupota. No, chyba że ktoś chce szybko schudnąć to może rozwiązaniem jest chirurgiczne leczenie otyłości, ale to też w ostateczności.
    Cytuj
  • najdenow 12 lis 2012, 9:20
    Zgadzam się z Tobą GMarcin.

    Te wszystkie tabletki odchudzające i inne tego typu środki nie są efektywne. Są specjalnie sprzedawane dla osób naiwnych i leniwych, którzy nie chcąc robić praktycznie nic chcą schudnąć.
    Cytuj
  • KamilaKamila 19 lis 2012, 19:51
    Ja również uważam, że żeby schudnąć trzeba przede wszystkim zmienić swoje nawyki żywieniowe i więcej się ruszać. Choć faktem jest, że samemu ciężko dobrać sobie program żywieniowy i treningowy, a w tym sprawdzają się takie portale jak twojezywienie czy lionfitness,pl. I nie chodzi tu o wspomaganie suplementami, a o zasięgnięcie porady co zjeść na śniadanie czy jak spalić tłuszcz na brzuchu. Takie miejsca to dobre inspiracje
    Cytuj
  • Vicen 21 lis 2012, 13:38
    No ruch to podstawa, ale warto jeszcze to rozszerzyć o jakąś dietę i w ogóle o siebie zadbać. Zmieniłem nawyki żywieniowe i dość szybko przyniosło to efekty, codziennie rano jem musli, na początku było to trochę nudne, ale potem znalazłem stronkę która pozwala samemu wybrać to co się chce mieć w musli - skomponuj musli online. Fajna sprawa jak dla mnie i przy tym zdrowa!
    Cytuj
  • Aquarella 23 lis 2012, 9:54
    A jeśli na ratowanie się dietą jest już za późno, polecam leczenie otyłości Łódź.
    Cytuj
  • Laura80 26 lis 2012, 10:57     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lis 2012, 11:00, w całości zmieniany 2 razy)
    To oczywiste, że bez pracy można się odchudzić, ale efekty będą mniejsze niż można by osiągnąć poprzez zmianę stylu odżywiania i aktywności. Pomocni są w tym specjaliści od odchudzania, likwidowania ubocznych skutków nadwagi, jak też potrafiący zadbać o urodę. Zatem po poradę zapraszam do Studia Urody Laura w Rzeszowie.
    Cytuj
  • 12 mar 2013, 12:34
    Nic nie zastąpi zdrowego trybu życia w postaci aktywności fizycznej i zbilansowanej, dostosowanej do tego trybu diety. Jednak tempo, w jakim żyjemy obecnie, często nie pozwala na skupienie się na tym, co jemy. Dlatego wychodzimy na przeciw Waszym potrzebom i oferujemy catering dietetyczny w Warszawie i okolicach.
    Cytuj
  • Vicen 13 mar 2013, 13:05
    Zdrowe żywienie to podstawa. Ostatnio zmieniłem dietę i czuję się znacznie lepiej, Na obiad dużo warzyw, na śniadanie uwielbiam musli. Ogólnie polecam zastanowienie się na swoim sposobem odżywania!
    Cytuj
  • konto_usuniete_303761 14 mar 2013, 17:44
    Nowe wczasy odchudzające z fajnym programem ruchowym m.in. Zumba organizuje Ośrodek Wypoczynkowy "krokus" w Kościelisku. Jesli chcecie schudnąć to nalezy się jednak nastawic na nie kupowanie w sklepie produktów bo dieta jest obliczona na 1600 kcal.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum