Favore.plForumPozostałe tematy

Co na poprawę koncentracji?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na poprawę koncentracji?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • Sissi87 12 sty 2011, 15:06
    Witajcie, znacie jakieś dobre metody na polepszenie koncentracji? Niedługo sesja, a ja jestem ospała i jakaś bez energii totalnieskrzywienie Jak siadam do nauki to dosłownie mnie ścina, nie moge się na niczym skupić i zasypiam na siedząco. Jak tak dalej pójdzie to marnie to widzęprzymrużenie oka Przypuszczam, że to przez tę pogodę.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 12 sty 2011, 18:52
    Ja od jesieni łykam magnez i zauważyłam ogromną poprawę! Dużo się mówi o tym magnezie, ale to naprawdę działa.
    Cytuj
  • Filiposlaw 12 sty 2011, 20:08
    Slyszałem, że żucie gumy poprawia koncentracjęuśmiech
    Cytuj
  • casia1980 12 sty 2011, 20:30
    Rozumiem Twój problem, ja też próbuję się uczyć i kompletnie mi nie wchodzi wiedzaprzymrużenie oka Ale pomaga mi jak sobie robie chwile przerwy i się chwilę poruszam, kilka skłonów, przysiadów i się ożywiam, ale niestety nie na długo. Cóż pora roku nie sprzyja, ja zawsze zimą gorzej funkcjonuję. Czekam na wiosnęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Sissi87 12 sty 2011, 21:57
    Ja też! Ale trzeba jakoś przejść tę sesjęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • MemoNemo 13 sty 2011, 1:44
    Jesteśmy ospali, bo jest zimno i sie mniej ruszamy, mniej przebywamy na powietrzu i jesteśmy niedotlenieni. Jak chcecie żeby Wam lepiej szła nauka to idźcie sie przejść, najlepiej szybkim marszem. I głęboko oddychać, wdech przez nos, wydech przez usta. Gwarantuję poprawę wydolności umysłowejuśmiech
    Cytuj
  • PannaDziewanna 13 sty 2011, 7:33
    E, ja uprawiam sport i też mam spadek energii. Ostatnio pijam po trzy kawy dziennie. Przyszła odwilż i są jakieś dziwne skoki ciśnienia, poza tym zarazki się poodmrażały i atakująprzymrużenie oka U mnie w pracy wszyscy chorzy, ja się czuje niewyraźnie, ale jakoś się trzymam. Byle do wiosnyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Blueberry28 13 sty 2011, 9:02
    Kup sobie lecytynę sojową.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 13 sty 2011, 10:38
    Kiedyś brałam, ale nie pomogło. A nie próbowałaś napojów energetycznych? Jak masz dużo nauki do egzaminów to może spróbuj, bo na dłuższą metę to na pewno nie jest zdrowe. Ale doraźnie chyba Ci nie zaszkodziuśmiech
    Cytuj
  • Sissi87 13 sty 2011, 12:04
    Nie chciałabym tego pić, do sesji dwa tygodnie, musiałabym chyba pic to codziennie, a to przecież straszne świństwo. Co do ruchu to teoretycznie prawda, tylko że ja ćwiczę, chodze na siłownię dwa razy w tygodniu, jeżdże na rowerku, ćwiczę na elipsie, na bieżni. Ale wieczorem jak siadam do nauki to i tak jestem dętka. Tak ta zima po prostu chyba na mnie działa:/
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum