Favore.plForumPozostałe tematy

Co na poprawę koncentracji?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na poprawę koncentracji?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Blueberry28 13 sty 2011, 14:30
    Lecytyna działa, ale trzeba ją zażywać przez dłuższy czas. Nie zadziała na Ciebie z dnia na dzień. Ja brałam miesiąc przed sesją i odczułam efekty.
    Cytuj
  • Manolito 13 sty 2011, 17:06
    Polecam bieganie. Poprawia ukrwienie mózgu i ogólnie krążenie. Cały organizm dzięki temu lepiej działa. Tylko trzeba przy tym obowiązkowo dużo pić, bo utrata płynów z kolei sprawia, że krążenie jest gorsze. 2l płynów to minimum.
    Cytuj
  • Hunny8 13 sty 2011, 19:51
    Biegania nie lubię i się nie zmuszę, ale zawsze jak sie uczę to mam takie spadki energii. Niewazne jaka pora roku, jak siedze nad książkami to zaraz chce mi się spaćprzymrużenie oka Chyba mam niskie ciśnienie i przez to tak... Pomaga mi tak isposób: co ok 2 godziny robię sobie 10 min przerwy, poskaczę na skakance, robie pajacyki, potem kostka gozkiej czekolady i wrcam do nauki. I jakoś daję radę przez nastepne dwie godzinyuśmiech
    Cytuj
  • MemoNemo 13 sty 2011, 20:16
    Sissi87 napisał:Co do ruchu to teoretycznie prawda, tylko że ja ćwiczę, chodze na siłownię dwa razy w tygodniu, jeżdże na rowerku, ćwiczę na elipsie, na bieżni. Ale wieczorem jak siadam do nauki to i tak jestem dętka. Tak ta zima po prostu chyba na mnie działaskrzywienie
    Ćwiczysz, ale w sali z gromadą spoconych ludzi. A ja mialem na mysli świeże powietrze, tlen, którego mamy za malo siedząc w ogrzanych i nie wietrzonych pomieszczeniach. Porównaj sobie z ciepłą porą roku, kiedy masz cały czas okno uchylone w pokoju a zimę. Niedotleniony mózg gorzej funkcjonuje pamietaj.
    Cytuj
  • Sissi87 13 sty 2011, 23:35
    Pewnie masz rację. Przypomnialo mi się jak kiedyś czytałam o barach tlenowych, gdzie ludzie pracujący za biurkiem w klimatyzacji robili sobie w ramach przerwy na lunch taki seans z maską tlenową na twarzyuśmiech I podobno to im własnie zapewniało lepsza wydajność. Nie pamiętam tylko w jakim kraju to było, ale w Polsce raczej czegoś takiego nie mauśmiech
    Cytuj
  • pacjentka 14 sty 2011, 1:54
    Polecam Wam też przegryzanie orzechów i pestek. Bardzo dobrze na prace mózgu wplywają orzechy włoskie i pestki z dyni. Efekt może nie jest natychmiastowy, ale na pewno pomoże, bo dostarczymy sobie cenne pierwiastki.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 14 sty 2011, 7:38
    Bo te rzeczy zawieraja właśnie duzo magnezuuśmiech Swoją drogą jesli ktoś wybiera tabletki to radze kupić w aptece i żeby to byl lek, a nie suplement diety.
    Cytuj
  • pacjentka 14 sty 2011, 9:03
    Magnez, ale nie tylko. Mają jeszcze dużo potasu, wapnia, fosforu, witaminy E i B. Szczególnie magnez i fosfor są ważne dla pracy mózgu.
    Cytuj
  • caipirinha 14 sty 2011, 9:47
    Orzechy laskowe też są bardzo zdrowe. Mają podobne składniki, ale ponoć najwięcej ze wszystkich witaminy E.
    Cytuj
  • Zoe87 14 sty 2011, 11:42
    Ja na sesję zawsze sobie kupowałam Plussssz activeuśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum