Favore.plForumPozostałe tematy

Jak zrobić dobrego grzańca?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zrobić dobrego grzańca?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • Aubiergine 25 gru 2010, 23:41
    Ale mi narobiliście ochoty na tego grzańca... dzisiaj już nici z tego, wino by sie znalazło, ale tych przypraw wszystkich nie mam na pewno. Ale w poniedziałek lecę do sklepuwielki uśmiech
    Cytuj
  • nouv88 26 gru 2010, 7:18
    My używamy cukru zamiast miodu i cukier waniliowy tez jest fajnie dodać. A do tego na butelke wina kieliszek wódki i ma większą mocprzymrużenie oka Ale z tymi właściwościami leczniczymi to chyba przesada co? Uwielbiam grzańca, ale chyba nie ma jakichś mocy uzdrawiającychprzymrużenie oka
    Cytuj
  • pacjentka 26 gru 2010, 10:12
    O nieprawda, właśnie, że grzaniec ma bardzo dobre działanie na nasz organizm! To zasługa tych przypraw do grzańca. One uśmierzają ból głowy czy żołądka, wspomagają trawienie, mają działanie antyseptyczne. Że nie wspomne o działaniu parujacych olejków eterycznych na psychiczną równowagęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aubiergine 26 gru 2010, 13:24
    O to toprzymrużenie oka Na mój nastrój działa wprost rewelacyjnie taki grzaniecwielki uśmiech
    Cytuj
  • grubystach 26 gru 2010, 14:41
    Ferdynand napisał:A wiecie może jak zrobic grzane piwo?
    Nie no, wino grzane to rozumiem,ale piwo? Szkoda dobrego browaraprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 26 gru 2010, 15:40
    Też lubię grzańca, ale nie takiego "kupnego" ze sztucznym aromatem i do przesady posłodzonego. Sama tez niestety nie umiem zrobić dobrego, ale mój mąż jest mistrzemuśmiech
    A tak na marginesie, grzene piwo też jest fantastyczneuśmiech
    Cytuj
  • pacjentka 26 gru 2010, 19:28
    Grzane piwo z miodem i pomarańczą to jest to! Mogłabym je pić codziennie, na zmianę z grzanym winkiemprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Domatorres 26 gru 2010, 22:52
    Jak chcecie zrobić dobrego grzańca to przede wszystkim sam bazowy składnik czyli wino musi byc w miarę dobrej jakości. Nie mówię 50 złza butelkę, ale nie ma co oszczędzać w nadziei, że z przyprawami "nie będzie czuć". Bo właśnie mimo przypraw wychodzi kwaśne, czego by nie dodać. Jak wino słabe to grzaniec wyjdzie słaboprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Labradorka 27 gru 2010, 0:15
    Oj, jak ja żałuje, że sie nie zaopatrzyliśmy na święta w tego grzańca... ale po świętach zamierzam nadrobić zaległościuśmiech
    Cytuj
  • zosiasamosia 27 gru 2010, 0:43
    Ja to samo! Kupie na sylwestra, jedziemy w góry, więc będzie idealny!uśmiech Tylko hm ile tego kupić na cały wieczor... no i nie wiem czy faceci bedą zadowoleni:/
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum