Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla córki?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla córki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 9 z 13  
  • Meggi85 19 cze 2014, 22:18
    No te ceny jakoś niespecjalnie. Mój synek się cieszy z takich drobnych fajnych rzeczy. A st.majewscy mają świetne produkty dedykowane maluchom. Pomysl z postaciami z ich ulubionych bajek na produktach moim zdaniem jest mega trafiony i nadają się śmialo na prezenty przymrużenie oka
    Cytuj
  • jarzebina 24 cze 2014, 20:29
    no i to akurat będą praktyczne prezenty, więc nie cieszą tylko dzieci, ale też rodziców przymrużenie oka Mój syn niedawno dostał plecak, piórnik i inne rzeczy st.majewski właśnie, zachwycony był, bo jego ulubiony max steel na wszystkim, a ja się cieszę, bo we wrześniu będzie mniejszy wydatek przymrużenie oka
    Cytuj
  • fas24 25 cze 2014, 15:38     (ostatnio zmieniony przez autora 25 cze 2014, 15:41, w całości zmieniany 1 raz)
    Dzisiejsze dzieciaki to straszni gadżeciarze. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie albo coś mocno użytkowego albo jakiś [url=http://www.planettoys.pl/category/prezenty-smieszne-planettoys-pl]śmieszny prezent[/url] typu kaczka do kąpieli uśmiech
    Cytuj
  • marcelv 25 cze 2014, 16:01
    Dla mojej córki , która jest już w wieku nastoletnim wymarzonym prezentem był wyróżniający się kostium plażowy Kostium kąpielowy 090 Jazzy Fun
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2014, 7:34
    fas24 napisał:Dzisiejsze dzieciaki to straszni gadżeciarze. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie albo coś mocno użytkowego albo jakiś [url=http://www.planettoys.pl/category/prezenty-smieszne-planettoys-pl]śmieszny prezent[/url] typu kaczka do kąpieli uśmiech
    Pewnie, że tak uśmiech Niestety teraz jakaś moda na bycie najlepszym i posiadanie fajnych rzeczy. No, ale jako rodzić lubie dziecku to umożliwiać. Jak przyniósł do szkoly od st.Majewscy z motywem RealMadryt śniadaniówkę i bidon to chłopaki bardzo zazdrościli, a przecież to drobne kwoty bo śniadaniówka około 12 zł, a bidon już dokładnie nie pamiętam.
    Cytuj
  • kafara 11 lip 2014, 12:22
    Ja też mojemu synkowi chcę kupić w prezencie plecak, piórnik, worek na buty, śniadaniówkę. On już się nie może doczekać, żyje szkołą a ja się tak boję jak nie wiem.. jak to będzie.. łatwo napewno nie ale może takie nowe rzeczy, kolorowe ciekawe przybory też nam pomogą w zachęcaniu do nauki uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 14 lip 2014, 16:30
    na pewno... pamiętam, że mnie w dzieciństwie też nowe przybory cieszyły i jakoś tak łatwiej było na początku do szkoły wstawać przymrużenie oka
    My już mamy prawie wszystko, plecak, piórnik, przybory.,, wszytsko st.majewski, z tej serii:
    Cytuj
  • Meggi85 31 lip 2014, 16:30
    St.Majewscy maja genialne te produkty. To strzał w 10 że tak wiele dzieci może mieć artykuły ze swoimi ulubionymi postaciami z bajek. Dla mnie to by było super jakby były takie jak sama byłam mała. No i jakościowo bardzo wytrzymałe wiec nie wywala się pieniędzy w błoto.
    Cytuj
  • jarzebina 7 sie 2014, 20:54
    no i to jest duży plus, bo często produkty licencjonowane są kiepskiej jakości, a te są naprawdę świetne uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 10 sie 2014, 17:44
    Nawiązując do plecaków - znalazłam garść fajnych porad odnośnie wyboru odpowiedniego http://www.bezpiecznedziecko.eu/jak-wybrac-plecak-szkolny/ - może się którejś z Was przydadzą uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum