Favore.plForumPozostałe tematy

Praca dla 16 - latki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca dla 16 - latki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • Aubiergine 27 maj 2011, 23:45
    Witam czy orientujecie się może gdzie może znaleźć pracę 16latka? Chodzi o zajęcie na wakacje, moja siostrzenica chce sobie zarobić na wakacje, bo mieszka tylko z mamą i raczej nie stać jej by zapewnić jakiś fajny wyjazd. Młoda chce jak najbardziej sobie dorobić tylko że problemem jest wiek. Myślicie, że jako niepełnoletnia może gdzieś się zatrudnić?
    Cytuj
  • demotywator 28 maj 2011, 7:05
    Dla chcącego nic trudnegoprzymrużenie oka Ja w wieku 17 lat pracowałem w sklepie spożywczym przez miesiąc, a drugi mogłem balowaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 28 maj 2011, 9:31
    To chyba na czarno tam pracowałeś, bo raczej nie mogli Cię zatrudnić w sklepie w momencie kiedy nie miałeś 18 lat?
    Cytuj
  • demotywator 28 maj 2011, 12:15
    Nie normalnie miałem umowe-zlecenie, może wtedy jakies inne były przepisy, bo to z kilkanaście lat temu było...
    Cytuj
  • Raf1975 28 maj 2011, 13:10
    17-latki mogą roznosić ulotki, mogą wyprowadzać psy, zbierać owoce. ale muszą chyba mieć na piśmie zgodę rodziców.
    Cytuj
  • Lorelei 28 maj 2011, 16:30
    W zasadzie można wiele rzeczy robić nie będąc pełnoletnim, ale w przepisach jest napisane ile godzin mogą pracować (chyba 6 dziennie) czy jak ciężkie rzeczy mogą maksymalnie przenosić. No i chyba niektórych prac nie moge wykonywać, ale to też musi być gdzieś zapisane...
    Cytuj
  • Hunny8 28 maj 2011, 19:33
    Moja kumpela z chłopakiem jeżdżą nad morze tam jest praca przy roznoszeniu bułek i napojów na plaży, przy sprzedaży lodów, pamiątek. Zawsze coś znajdują na lipiec, a potem w sierpniu mają za zarobione pieniądze wakacjeuśmiech
    Cytuj
  • latynowska8 28 maj 2011, 22:25
    Roznoszenie ulotekuśmiech
    Cytuj
  • marsjanin 29 maj 2011, 1:06
    Niech spyta w McDonaldsie, tam zawsze przyjmują z otwartymi ramionamiuśmiech Tylko nie wiem jak z wiekiem.
    Cytuj
  • PannaDziewanna 29 maj 2011, 7:26
    Jak ma warunki to niech idzie na modelkęuśmiech To jest praca za niezłą kasę. Moja siostra tak dorabiała w liceum, za weekend pokazów w centrum handlowym dostawała nawet tysiąc zł!
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum