Favore.plForumPozostałe tematy

Prezenty dla rodziny na święta, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezenty dla rodziny na święta

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 z 10  
  • malinkka 22 gru 2012, 13:43
    ja w tym roku postawiłam na prezenty z zakupów grupowych. Zachęciły mnie atrakcyjne ceny i bardzo ciekawe oferty
    Cytuj
  • pati09 23 gru 2012, 22:52
    Muszę przyznać, że w tym roku też skorzystałam z tego typu zakupów, szukając prezentów dla bliskich. Oszczędziłam sobie stania w kolejkach i tego całego przedświątecznego tłoku. Znalazłam tam fajne oryginalne oferty w atrakcyjnej cenie.
    Cytuj
  • Marta30S 29 gru 2012, 22:03
    Nasze prezenty w tym roku udały się super, i to i dla młodszych i dla starszychuśmiech
    Prezent dla taty (tu był pomysł) był hitem totalnym - taki gadżet do wędkowania, dla mamy ksiażka i też fajnie przyjęta.
    Cytuj
  • 4 sty 2013, 9:46
    To ja dla dzieci polecam magnetyczny tor Hot Wheels duuuuużo frajdyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • malinkka 4 sty 2013, 14:33
    wszyscy obdarowani byli bardzo zadowoleni z prezentów. Mama była zachwycona masażem i wizytą u fryzjera uśmiech Wszystko udało mi się kupić, jak już wspominałam na stronie zakupów grupowych.
    Cytuj
  • PanieTomaszu 3 kwi 2013, 14:50
    Ja na święta wielkanocne kupiłam rodzicom ekspres do kawy i byli bardzo zadowoleni. Może to dlatego, że ich ostatni ekspres się nie dawno zepsuł. A że rodzice są typowymi kawoszami, to wybór nie był trudny. No może oprócz modelu, bo wybór między automatycznym, półautomatycznym, przelewowym na początku był trudny. Na szczęście z resztą rodziny było łatwiej.
    Cytuj
  • Jana1 4 kwi 2013, 15:56
    Ja co prawda z zakupów grupowych nie korzystałam jeszcze nigdy, ale może to nie jest zły pomysł. A co do prezentów - kupiłam rodzicom zestaw witamin, siostrze książkę i zabawki dla dziewczynek (siostrzenic). I jakoś ta Wielkanoc zleciała w śniegu...
    Cytuj
  • oxytocin 4 kwi 2013, 22:47
    ja dostałam obrazek przestrzenny od córki. taki jak np. na
    Świetna pamiątka. uśmiech)
    Cytuj
  • Kajakarz 5 kwi 2013, 11:21
    My tam na święta ostatnio nic sobie nie dawaliśmy (kryzys i zaciskanie pasa).
    Dzieciaki przyniosły z przedszkola laurki i takie jakieś zabawki ręcznie robione z paniami (przedszkole językowe w Gdyni), no to był upominekuśmiech A my po czekoladzie i z głowy
    Cytuj
  • hanka100 20 kwi 2013, 11:28
    biska napisał:Nie ma sensu przesadzać i kupować coś, tylko po to by kupić BO SĄ ŚWIĘTA I TRZEBA. Zależy też dla kogo chcesz prezent kupić. Też mam dylemat, co kupić narzeczonemu i zastanawiam się nad tym : http://www.citeam.pl/oferty/cala-polska/milosc-na-101-sposobow-1 .. myślę, że to fajny pomysł. Co sądzicie?
    Tak, masz racje. To nie chodzi o to by kupować coś drogiego, tylko coś co drugiemu się spodoba, a sam by nie pomyślał by sobie kupić.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: poleć fryzjera