Favore.plForumPozostałe tematy

Prezenty dla rodziny na święta, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezenty dla rodziny na święta

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10  
  • Ewa119 23 gru 2013, 22:10
    Ja dzisiaj kupiłam w sumie na ostatnią chwilę ale za to bardzo fajne książki "Wyjątkowy rocznik 1973" dla brata i "Wyjątkowy rocznik 1984" dla siostry - niedrogie a bardzo ciekawe , takie na miłe chwile wspomnień czasów młodości a to każdy przecież lubi uśmiech A robimy sobie prezenty takie tylko symboliczne , stąd bardzo sie ucieszyłam że taka fantastyczną książkę a niecałe 24 zl można kupić

    http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=wyj%C4%85tkowy+rocznik+1974&ac=true&qtype=basicForm
    Chyba będą zadowoleni buziak
    Cytuj
  • hanka100 16 lis 2014, 21:49
    Zależy dla kogo prezent. Jeśli dla ukochanego i ten prezent nie ma być banalny to proponuję piękny album z pozycjami kamasutry





    Cytuj
  • 17 lis 2014, 23:54
    Ja kupię tacie zegarek i jakieś perfumy
    Cytuj
  • zylek 21 lis 2014, 12:47
    Świetny prezent nie musi od razu kosztować bardzo dużo. Np. kurs karate kupiłem chrześniakowi na Prezent Marzeń za ponad stówkę. To znacznie lepszy pomysł niż kupno kolejnej gry komputerowej czy czegoś podobnego.
    Cytuj
  • ada111 16 gru 2014, 12:48
    Jeśli nie masz pomysłu na świąteczny prezent to zapoznaj się z naszą ofertą ekologicznych koszulek eko! Nasze koszulki są wyjątkowe i unikalne. W procesie ich tworzenia nie używane są żadne niesprawdzone i szkodliwe barwniki czy chemiczne substancje. Dzięki temu, nadają się idealnie dla osób o wrażliwej skórze skłonnej do alergii i podrażnień, dla dzieci a także osób dbających o środowisko. Wystylizuj swoją koszulkę sam! Zrobimy Ci na niej nadruk jaki chcesz, który jest trwały i się nie spierze.
    Bądź eko na święta! uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 17 gru 2014, 11:57
    U nas prezenty są bardzo symboliczne i nie przywiązujemy do nich aż tak dużej wagi.
    Cytuj
  • sloneczko9 17 gru 2014, 14:07     (ostatnio zmieniony przez autora 31 gru 2014, 7:10, w całości zmieniany 1 raz)
    My o ile w dalszej rodzinie robimy sobie tak jak Wy raczej symboliczne prezenty to z męzem raczej staramy sie sprawic sobie cos naprawde fajnego Szczegłnie, że na święta przypada nasza rocznica poznania sie tak wiec wypadałoby dać prezent dwa w jednym.
    Sama jestem zdania,że męzczyzni bardzo lubią elektronikę. To tacy garzeciaże ze po prostu glowa mala.
    Mąz narzekał,że ma stary telefon tak wiec postanowiłam mu zamowic na mall nowy, konkretnie wybralam ten Prestigo: https://www.mall.pl/smartfony/prestigio-psp7557-grace-czarny
    Kupilam w promocji na mall. Zapytalam sie na jakims forum o telefonach o odpowiedni to doradzili mi wlasnie ten. Mysle,ze mu sie spodoba.
    Cytuj
  • dagmara80 18 mar 2015, 12:55
    piękne rzeczy na prezent mają w firmie http://www.hafty.go3.pl/ z Tarnobrzegu. U nich możesz kupić pięknie haftowane obrusy, serwety, poszewki na poduszki, lub zamówi jakiś haft na dowolnej tkaninie czy ubraniu.
    Cytuj
  • akbar 24 mar 2015, 11:21
    Rodzinie na święta można podarować dobre wino , jest to dość orginalny a zarazem elegancki prezent .
    Cytuj
  • pistacja 24 mar 2015, 14:00
    Ja staram się kupić to, czego dana osoba potrzebuje i myślę, że to zawsze świetna opcja.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: poleć fryzjera