Favore.plForumPozostałe tematy

Prezenty dla rodziny na święta, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezenty dla rodziny na święta

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 9 z 10  
  • valcarcel 25 kwi 2013, 10:32
    Najlepiej by było jakby się kupiło jedną rzecz, z której może korzystać kilka osób jednocześnie i sprawia radość. Pomyśl o czymś takim na prezent uśmiech
    Cytuj
  • 18 cze 2013, 21:19
    Może afirmacje życia kupić? uśmiech
    To myślę, że dobry pomysł może być uśmiech
    Cytuj
  • hearsn 19 cze 2013, 11:56
    a co to jest afirmacja życia ?



    Cytuj
  • mirka03 26 cze 2013, 15:48
    Dokładnie nie chodzi tu przecież o to ile prezent kosztuje, ile wydasz na niespodzianka, tylko jakie wrażenie będzie gdy twój facet go otworzy, uśmiech Ja zawsze wymyślam tak żeby wydarzenie było piorunujące ! uśmiech.... :uśmiech fajny taki album by był uśmiech Ja bym sie skusiła uśmiech
    Cytuj
  • 26 cze 2013, 20:35
    To prawda. najlepiej kupić coś, co się przyda. Wtedy nie ma opcji, że się coś nie spodoba. Wiele może być pomysłow na prezent ale taki album dla dwojga to bardzo fajna opcja wielki uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 30 cze 2013, 13:51
    Album 101 pozycji jest boski. Co prawda to nie prezent dla mamy czy taty, ale dla męża zdecydowanie się nadaje wielki uśmiech
    Cytuj
  • mscislaw 4 wrz 2013, 16:18
    A może coś praktycznego? wielki uśmiech Jako mężczyzna mogę napisać,. że właśnie takie prezenty cieszą mnie najbardziej. Sam byłbym najbardziej zadowolony na przykład z zestawu do golenia albo z wycieczki przymrużenie oka
    W tym roku zamierzam podsunąć ten pomysł na prezent swojej żonce przymrużenie oka
    Cytuj
  • sxaxex 5 wrz 2013, 10:27
    Ja zawsze pytam się rodziny co by chcieli na święta i w ten sposób wiem, że zawsze trafię z prezentem.
    Cytuj
  • Caterina071 11 wrz 2013, 12:08
    Ja najczęściej wiem, co przyda się osobie, którą chce obdarować prezentem. W zależności od rodzaju święta wydaję różne kwoty - na urodziny ok. 100 zł, na imieniny coś w granicach 50 zł (czekoladki + bukiet + jakiś drobiazg). Dla siostrzenicy, która skończyła teraz 3 latka, najczęściej kupuję jakieś zabawki - misie, wycinanki, klocki... Ale też nie zawsze, bo jak mi się spodobają jakieś ubranka to też kupuję, bo wiem, że to się bardziej przyda. Ostatnio też trafiłam na śliczne [url=http://]lampki nocne dla dzieci[/url] i kupiłam taką jedną bez okazji, bo tak mi się podobały.
    Cytuj
  • cookie138 24 wrz 2013, 9:30
    Najczęściej to chyba jako takie małe upominki kupuje się [url=http://] perfumy [/url] oraz książki i jakieś dobre słodycze.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: poleć fryzjera