Favore.plForumPozostałe tematy

Szybka pożyczka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szybka pożyczka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • korneliap 26 cze 2013, 10:06
    Witam, chcę wziąć szybką pożyczkę. Korzystacie z jakiejś sprawdzonej i możecie podzielić się opiniami.
    Cytuj
  • zarubekczka 26 cze 2013, 10:17
    No cóż. Ja szybkiej pożyczki nie brałem nigdy, ale jeśli miałbym Ci coś doradzić/odradzić to doradzam wzięcie takiej pożyczki z jakiegoś banku, a nie jakiejś instytucji, która zajmuje się chwilówkami. To jest najgorsze co może być. Pożyczasz 1000 zł, a możesz oddać nawet 2000 zł.




    Cytuj
  • nowika 4 lip 2013, 20:45
    Na Via sms można szybko wziąć pożyczkę do 2 tys na 30 dni, już raz brałam za 500 zł pożyczkę, wszystko odbyło się sprawnie i szybko, takze polecam
    Cytuj
  • faworytowy 8 lip 2013, 18:25
    Chwilówki, 15-minutówki (bo takie też są) ,lichwiarz, Bank - to niby rozwiązanie bardzo dobre, bo pieniądze dostaje się prawie od ręki, ale, potem bywa problem ze spłatą. Wychodzę z założenia, że skoro potem każdego miesiąca muszę wpłacić kolejną ratę, to czy nie lepiej tę ratę odkładać,aż uzbiera się odpowiednia kwota,której potrzebujemy? Z zakupem można poczekać, a długi trzeba niestety zawsze oddawać w terminie. Ale jeśli innego wyjścia nie ma?. Smutne,ale prawdziwe. Pozdrawiam.
    Cytuj
  • korneliap 10 lip 2013, 19:12
    A w Via Sms można wziąć te 2.000 na okres 30 dni?
    Cytuj
  • OnlineEkspert 18 lip 2013, 13:38
    Witam,

    owszem istnieje taka możliwość, jednak nie za pierwszym razem. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystał Pan/Pani z naszych usług, maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 500zł.

    W razie pytań, służę pomocą.
    Cytuj
  • faworytowy 22 lip 2013, 12:43
    Muszę szczerze przyznać, czasami coś kupowałem,ale na raty w sklepach AGD, to też pewnego rodzaju była pożyczka w dodatku dochodziły też procenty,ale starałem się spłacić jak najszybciej ( o ile miałem taką możliwość) i kilka rat wpłacałem od razu, wówczas procenty wsześniej pobrane zwracano mi. Ale w tej chwili unikam takich sytuacji i pożyczek ,ani na raty nie biorę . Nie mam - nie kupuję,składam aż uzbieram tyle ile jest mi potrzebne.Czasami to trwa,ale wszelkie problemy mam z głowy.
    Cytuj
  • HannnaM 14 sie 2013, 15:36
    teraz jest sporo instytucji, w których można szybko pożyczyć pieniądze bez zbędnych ceregieli, W efekcie wcale człowiek nie jest stratny, a spłaca się dość szybko i przyjemnie.
    Cytuj
  • Anna_33 5 wrz 2013, 12:34
    korneliap napisał:Witam, chcę wziąć szybką pożyczkę. Korzystacie z jakiejś sprawdzonej i możecie podzielić się opiniami.
    [url=http://]chwilówka online[/url] - to czasem niestety jedyne rozwiazanie, jak czlowiek ma dlugi, albo brakuje mu do pierwszego...przypomne jednak, ze takie chwiloweczki bardzo drogo 'kosztuja', niestety - wiec warto sie zastanowic, czy na prawde jej potrzebujemy, czy damy rade bez?
    Cytuj
  • majesty15 14 wrz 2013, 11:55     (ostatnio zmieniony przez autora 14 wrz 2013, 11:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Zamiast korzystać z chwilówki lepiej skorzystać z [url=http://] lombardu [/url] tam nie ma takiej lichwy na opłatach karnych.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum