Favore.plForumPozostałe tematy

Szybka pożyczka, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szybka pożyczka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3
  • szarlottka 19 lis 2013, 18:39
    Ja złożyłam wniosek o pożyczkę. Bardzo szybko go rozpatrzyli i przysłali do mnie sympatyczną Panią, która przedstawiła mi umowę i przekazała pieniądze. Wszystko poszło szybko i sprawnieuśmiech
    Cytuj
  • blue-green 22 lis 2013, 21:59
    Też brałam pożyczkę w Skarabeuszu, bardzo sympatyczna Pani przekazała mi pieniążki w domu, formalności nie było za wiele, spłaty miałam dogodnie rozłożone tak więc na dzień dzisiejszy już spłacone.
    Cytuj
  • Glinka 8 sty 2014, 21:32
    Ja dostałam pożyczkę w morgis. Pożyczyłam u nich 200 zł na 15 dni. Wystarczyło tylko wysłać do nich smsa o treści KONTAKT na numer 664 079 800- później oni skontaktowali się ze mną. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.
    Cytuj
  • zylek 9 sty 2014, 16:24
    Długo to wszystko trwało? Ile musiałaś czekać na pieniądze? Nie robili żadnych problemów?
    Cytuj
  • Glinka 10 sty 2014, 14:12
    zylek napisał:Długo to wszystko trwało? Ile musiałaś czekać na pieniądze? Nie robili żadnych problemów?
    Wysłałam smsa- dostałam dwa smsy zwrotne, wysłałam im opłatę weryfikacyjną i tyle. Problemów nie było. Pieniądze miałam na koncie po dwóch dniach. Wszystko poszło bardzo sprawnie przymrużenie oka
    Cytuj
  • Mr_Nowak 13 sty 2014, 8:44
    Osobiście polecam sprawdzić szybkie i [url=http://www.proficredit.pl]bezpieczne pożyczki[/url] w Profi Credit. Sam korzystałam z usług tej firmy i jest jak najbardziej godna polecenia. Pełen profesjonalizm, a sama oferta bardzo konkurencyjna.
    Cytuj
  • zylek 13 sty 2014, 10:43
    Glinka napisał:Wysłałam smsa- dostałam dwa smsy zwrotne, wysłałam im opłatę weryfikacyjną i tyle. Problemów nie było. Pieniądze miałam na koncie po dwóch dniach. Wszystko poszło bardzo sprawnie przymrużenie oka
    Dobrze, wysłałem smsa. Czekam teraz na jakiś kontakt z ich strony. Mam nadzieję, że za dwa dni będę miał pieniądze na koncie.
    Cytuj
  • erykit 13 sty 2014, 13:53     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lut 2014, 17:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem nie warto jest brać pod uwagi chwilówek ponieważ oprocentowanie jest bardzo zawyżone.
    O wiele lepiej jest rozważyć ofertę poszczególnych banków. [url=http://www.comperia.pl/kredyty-chwilowki-zlo-konieczne.html]Dodatkowe źródło informacji[/url] znajdziecie na tej stronie - znajduje się tam bardzo duża baza ciekawych faktów na ten temat.
    Cytuj
  • Glinka 14 sty 2014, 10:31
    zylek napisał:Dobrze, wysłałem smsa. Czekam teraz na jakiś kontakt z ich strony. Mam nadzieję, że za dwa dni będę miał pieniądze na koncie.
    Zylek, i co? Odezwali się do Ciebie? Są już jakieś informacje o tym, czy dostaniesz tę pożyczkę?
    Cytuj
  • zylek 14 sty 2014, 15:20
    Glinka napisał:Zylek, i co? Odezwali się do Ciebie? Są już jakieś informacje o tym, czy dostaniesz tę pożyczkę?
    Już wczoraj dostałam od nich te smsy. Przesłałam im opłatę weryfikacyjną. Decyzja jest pozytywna. Czekam na pieniądze.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum