Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 37

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • yyyxxx 30 lis 2018, 8:18
    Wielkie dzięki ,, na pewno sprawdzę co i jak
    Cytuj
  • mike012 20 sie 2019, 12:18
    Smartwatch Garmin z monitorem pracy serca i licznikiem kalorii bardzo się przyda
    Cytuj
  • Magdalena_Rozbicka 21 sie 2019, 11:23
    Często przez internet kupuje, wczoraj zamówiłam z sensillo komplet do wózka (poduszka Miś i kołdra) dla mojego dzieciątka, które niedługo pojawi się na świecie. Teraz mam manię kupowania wszystjkiego do szkraba uśmiech Te malutkie rzeczy wszystkie są takie ładne przymrużenie oka
    Cytuj
  • Selenaa 27 sie 2019, 12:07
    Teraz jest bardzo duża promocja w 11teamsports, podobno to jeden z największych sklepów online z piłkarskimi rzeczami w tym z butami. Oczywiście buty piłkarskie są z autoryzowanego sklepu puma, nike etc. Także młody piłkarz ma w czym wybierać uśmiech
    Cytuj
  • Selenaa 29 sie 2019, 18:58
    Czy ktoś kupował strój piłkarski i buty piłkarskie na 11teamsports? Jestem ciekawa jak z jakością butów na tej stronie.
    Podobno to jeden z najpopularniejszych sklepów dla młodych piłkarzy, mój syn ciągle o nim mówi.
    Cytuj
  • Fisher 20 wrz 2019, 14:30
    Ja w Internecie kupuję przeważnie książki wszelkiego rodzaju... uwielbiam czytać.
    Cytuj
  • bajtek098 20 paź 2019, 22:07
    Ja regularnie kupuję w necie karmę dla mojego piesa. Kupuję tylko reico bo jest to karma naturalna i wysokoenergetyczna w której ilość mięsa wynosi 70 procent. Nie muszę też dzwigać bo kurier dostarcza paczkę pod same drzwi.
    Cytuj
  • PotPit 26 lis 2019, 8:32
    Z okazji Black Friday jest szansa na to aby kupić produkty takich marek jak Ballarini, Miyabi, Staub, czy Zwilling (patelnie i garnki żeliwne do pieczenia, gotowania, grillowania, parzenia, a także akcesoria kuchenne, w tym świetne noże) nawet do 70% taniej! Ja szczerze polecam, gdyż są to firmy dbające o każdy szczegół swoich wyrobów oraz wyróżniają się wytrwałością! Sama korzystam z garnków Staub już od lat i póki co rokują na to, że będą jeszcze przez lata możliwe do użytku uśmiech
    https://zwilling.pl/promocje
    Cytuj
  • martak9 20 gru 2019, 10:40
    Ja często kupuję książki. Głównie książki naukowe bo takie najchętniej czytam. W sieci jest ich większy wybór i więcej możliwości zakupu. Jeśli też lubicie książki naukowe to obecnie polecam publikacje fundacji enarche o teorii inteligentnego projektu.
    Cytuj
  • blondyneczka___00 21 lut 2020, 18:19
    Ostatnio kupiłam córce ubrania na wiosnę w Kaola-Kid https://www.kaola-kid.pl Lubię takie wesołe i kolorowe ubranka dla dzieci uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów