Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kompressor 14 cze 2011, 0:53
    Moi rodzice mają białe meble z ikei które po kilku latach z żółkły.
    Cytuj
  • Tessa56 14 cze 2011, 7:19
    Ja mam większość mebli w domu ikeowskich i na nic nie mogę narzekać. Mają dużo fajnych rozwiązań praktycznych i ładnych.
    Cytuj
  • aga007 14 cze 2011, 8:35
    Meble z Ikei sa ok, ale nie te najtańsze. Natomiast podoba mi się, że mają dużo mebli z prawdziwego drewna, a nie wszystko z płyty wiórowej.
    Cytuj
  • marsjanin 14 cze 2011, 11:51
    Jak na tak niskie ceny to jakośc tych mebli jest po prostu rewelacyjna! Zobaczcie sobie meble innych firm za taką kasę same wióry i plastik. W dodatku wygladają jak z peerelu.
    Cytuj
  • Blueberry28 14 cze 2011, 12:44
    Samo to, że to szwedzka firma przemawia za jakością. Zresztą ponoć Szwedzi bardzo dużo kupuja w Ikei, a z pewnością stać ich na droższe rzeczy, bo tam Ikea to jest dopiero tania...
    Cytuj
  • MemoNemo 14 cze 2011, 16:00
    marsjanin napisał:Jak na tak niskie ceny to jakośc tych mebli jest po prostu rewelacyjna! Zobaczcie sobie meble innych firm za taką kasę same wióry i plastik. W dodatku wygladają jak z peerelu.
    To się niestety zgadza. W Ikea można chyba najtaniej kupić meble z litego drewna, poza tym wyróżniają się (na plus oczywiście) wyglądem.
    Cytuj
  • porszat 20 cze 2011, 13:10
    Jak dla mnie to Ikea ma fajne pomysły ale ogólnie jej design jest już nudny taki oklepany. Co do jakości to też raczej słaba, może te droższe meble są lepsze ale ogólnie to masówka słabej jakości.

    Cytuj
  • Calor 29 cze 2011, 14:45
    Każdy wybiera co mu się podoba i na co go stać. Ikea to dobry pomysł na nie drogie i fajne meble, oczywiście jak wszędzie są lepsze i gorsze produkty. Ostatnio z żoną kupiliśmy stoliczek w kolorze cegły i pomimo tego że był tani wygląda na bardzo solidny.
    Cytuj
  • lacrimas 1 lip 2011, 17:20
    Meble tej firmy to jakaś kpina. Słuchaj męża w innym wypadku po, najwyżej, kilku latach rozlecą się. Meble kuchenne tylko na wymiar i wcale nie muszą być drogie.
    Cytuj
  • Karramba 28 wrz 2011, 14:06
    Ja kuchenne kupowałam na wymiar, bo miałam zamiar zainwestować w sprzęty do zabudowy i dobierałam pod konkretne [url=http://www.electro.pl/Piekarniki,93,92.html]piekarniki whirlpool[/url]’a. Efekt tego taki, że minęło już kilka lat od remontu, a z meblami jak się nic nie działo, tak się nie dzieje. Lepiej zainwestuj w coś porządnego, co będzie Ci służyło przez dłuższy czas, niż wydawaj raz po raz mniejsze pieniądze, a w między czasie użeraj się z ich wymianą. Już pomijam fakt, że suma summarum i tak wyjdą Ci z tego większe koszty ;/
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Zakup koparki