Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 29 gru 2011, 20:25
    Ja kupuję wszystkie meble w Ikei bo nikt nie przebija ich ceny, natomiast moja znajoma która mieszka w Szwecji mówi, że tam Ikea jest synonimem tandety. Zresztą mają też akcesoria kuchenne ale tego to już u nich nie kupię
    Cytuj
  • 8 sty 2012, 14:58     (ostatnio zmieniony przez autora 8 sty 2012, 14:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Jako ze wiele razy skladalem te kuchnie...stwierdzam ze sa dobrej jakosci.szafki po skreceniu trzymaja wymiar i katy,akcesoria i okucia spelniaja swoje zadania no i cena jest atrakcyjna.Pozdrowienia.

    Cytuj
  • Morgius 16 sty 2012, 16:01
    Ja miałem i mam obecnie parę mebli i Ikei i nie narzekam - trzymaja się dobrze, nie niszczą się... Ceny atrakcyjne, a jeśli komus się podobają, t nie widze przeciwwskazań, żeby zamontowac je w kuchni uśmiech
    Cytuj
  • donkiszot 16 sie 2012, 13:53
    A cz w Ikea dostanę krzesła do sali konferencyjne? Interesuje mnie dobre i wygodne krzesło (jak wiadomo konferencje trwają nawet cały dzień) oraz w przystępnych cenach przy zamawianiu wielu sztuk na raz.
    Cytuj
  • loliloopy 24 sie 2012, 15:47
    W IKEA dostajesz tylko produkty IKEA czyli fajny design w niskiej cenie.
    Cytuj
  • mjaro606 27 sie 2012, 21:28
    poprostu cudo. miałem kiedyś stół z ikeji. wszystko dobrze dopóki nie kupiłem żonie kwiatów i kot nie wlazł w nocy i przewrócił flakon z różami, po kilku godzinach pojawiły się bąble.
    Cytuj
  • Lucy88 27 wrz 2012, 15:45
    Ja się przymierzam do wymiany kuchni i biorę pod uwagę dwie z Ikei. Wcześniej braliśmy tam ławę i lampy i to były udane zakupy.
    Cytuj
  • Kajakarz 28 wrz 2012, 10:12
    ikełkę całkiem lubięuśmiech kuchnie tyż
    Cytuj
  • Kor25 28 wrz 2012, 12:15
    Są ładne i dobrze się montują.
    Cytuj
  • zylek 1 paź 2012, 14:55
    No cóż... średnio jest z jakością mebli z Ikea, a przynajmniej to widziałem po moim zestawie i zestawie kolegi. Np. kupując takie mebelki -[ciach reklama] macie zestaw na lata, ale kupując meble dla dzieci Ikea, po kilku sezonach będą raczej całkowicie zniszczone smutny
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Zakup koparki