Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dodatki do łazienki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dodatki do łazienki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • witamja4 12 sty 2013, 18:03
    Mam całą białą łazienkę, białe meble i białe płytki, zastanawiam się jakie wybrać dodatki co doradzacie?
    Cytuj
  • sonique321 15 sty 2013, 13:55
    Na twoim miejscu postawiłabym na intensywne kolory żeby przełamać trochę spokojną, sterylną biel. Myśle o pomarańczu lub czerwieni.
    Cytuj
  • imoterp 16 sty 2013, 11:32
    Dodatkowym aspektem może okazać się oświetlenie. Wybierz sobie jakieś ładne żarówki, które świecą w innym kolorze niż biały lub też zaopatrz się w paski ledowe, takie które przy pomocy pilota zmieniają kolor uśmiech


    Cytuj
  • Swojezdanie 16 sty 2013, 11:40     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2013, 11:41, w całości zmieniany 1 raz)
    Elementy ze stali nierdzewnej, jeśli chcesz by było ponadczasowo, elementy w wybranym żywym kolorze, jeśli chcesz, aby było nowocześnie i modnie,z tym, że moda się co jakiś czas zmienia, więc za kilka lat czeka Cię albo wymiana dodatków, albo posiadanie niemodnie urządzonej łazienki ;-)
    Cytuj
  • Kajakarz 19 sty 2013, 9:09
    Każdy lubi co innego, więc i dodatki będą inneuśmiech
    Tu są fajne inspiracje łazienkowe (zostawiam adres), ale oczywiście to, czy wybierze się takie, czy inne dodatki do łazienki to juz zależy wyłącznie od nas. Nie dajmy się przymuszać do cudzych wizji - oglądajmy pomysły, ale podkręcajmy je do własnych uśmiech)
    Cytuj
  • RiSwww 21 sty 2013, 11:30
    Witam,

    ja też ostatnio miałam z tym dylemat, przeprowadzałam remont łazienki i przedpokoju- chciałam coś zmienić w wyglądzie. Znajoma poleciła mi firmę Inplus z Warszawy i jestem zadowolona. Wszystko wykonanie profesjonalnie i w rozsądnej cenie.
    Cytuj
  • aniechto 21 sty 2013, 12:40
    Większość wykończeń jest w chromie. A mi podobają się umywalki nablatowe.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 27 sty 2013, 17:31
    Do białej łazienki koniecznie dodatki mocno kontrastowe 0 czernie, ognista czerwień itd.
    U mnie jest szara łazienka (jak tu) i mogliśmy dobrać stonowane dodatki, ale tez zawsze o przynajmniej kilka tonów mocniejsze niż kolor kafli
    Cytuj
  • karol_557 31 lip 2013, 14:00
    Może jakieś ciekawe oświetlenie pomoże ożywić twoją łazienkę. Zobacz to http://muratordom.pl/lazienka/pomysly-i-aranzacje/najpiekniejsze-lazienki-model-2013-zobacz-lazienki-na-forum-muratora-zaglosuj-na-najpiekniejsza,121_11068.html?&photo=35906#gallery

    luksusowa łazienka : http://muratordom.pl/lazienka/materialy-wykonczeniowe/luksusowe-wykonczenie-lazienki-za-25-tys-zl-projekt-lazienki-wraz-z-propozycja-materialow,135_10171.html
    Cytuj
  • losia 10 sie 2015, 23:27
    Białe meble są przepiękne dodatki możesz dać zielone ożywisz tą biel troszeczkę. Ja teraz choruje na te http://megalazienki.pl/producent/id/41 kabiny prysznicowe są piękne i chętnie widziałabym je w swojej łazience chyba się skuszę przy najbliższym remoncie łazienki.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Remont dachu?