Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Gładz Multi Finish

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gładz Multi Finish

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • woodoo10 23 sie 2010, 17:35
    Czy słyszeliście państwo o gładzi Multi Finish ? przymrużenie oka jest to Angielska gładz bezpyłowa na mokro która przewyższa nasze dostępne w polsce we wszystkim przedewszystkim czas bo 50m2 to w 1 osobe 1 dzień na gotowo pod malowanie,bez grama pyłu,efekt końcowy jest taki ze jak przyszli polscy fahowcy na pokazówke to im szczeny powykrzywoało struktura sciany to szyba idealnie plaska odbijająca swiatło powieszchnia,i jest tańszy co całokowicie dyskfalifikuje gładzie dostepne w polsce i to tylko kwestia czasu i bedą sie wszyscy uczyć jak to kłaść.pozdrawiam
    Cytuj
  • richie333 12 wrz 2010, 22:22
    1. Żeby położyć multi finish z oczekiwanym efektem, trzeba miec kilka lat doświadczenia.
    2. Sciana jak lustro pod malowanie nie jest dobrym podłożem.
    3. Multi finish wygłaskany wodą na lustro ma zatkane pory, ściana nie oddycha.
    4. Do multi finisha potrzebne są narzedzia raczej niedostepne w polsce.
    5. Cena za m2 sciany z materiałem jest dużo wieksza niz cena za robocizne z innym materiałem.
    6. Pokaż mi fachowca który połozy 50 m2 multi finisha na gotowo, wygłaska ściany na lustro.
    Cytuj
  • gmfpl 30 wrz 2010, 16:05
    1.ŚCIANA WYGŁASKANA NA LUSTRO PRODUKTEM MULTI FINISH MAJĄ STO RAZY LEPSZĄ PRZYCZEPNOŚĆ FARBY NIŻ TRADYCYJNE GŁADZIE!!!
    2.ŚCIANA WYGŁASKANA NA LUSTRO ODDYCHAJĄ NIE MAJĄ ZAMKNIĘTYCH PORÓW I ODDYCHAJĄ NORMALNIE- W KOŃCU SĄ STOSOWANE W ANGLII
    3. NARZĘDZIA SĄ DOSTĘPNE BEZ PROBLEMU : www.hurtowniagmf.pl
    4. 40M BEZ PROBLEMU- 80M W DZIEŃ TEŻ SIĘ DA!!!
    5.ALE RÓB CZYM CHCESZ TWOJE ZDROWIE, CZAS I PIENIĄDZE przymrużenie oka
    Cytuj
  • konto_usuniete_201305 3 paź 2010, 15:25
    gmfpl napisał:1.ŚCIANA WYGŁASKANA NA LUSTRO PRODUKTEM MULTI FINISH MAJĄ STO RAZY LEPSZĄ PRZYCZEPNOŚĆ FARBY NIŻ TRADYCYJNE GŁADZIE!!!
    2.ŚCIANA WYGŁASKANA NA LUSTRO ODDYCHAJĄ NIE MAJĄ ZAMKNIĘTYCH PORÓW I ODDYCHAJĄ NORMALNIE- W KOŃCU SĄ STOSOWANE W ANGLII
    3. NARZĘDZIA SĄ DOSTĘPNE BEZ PROBLEMU : www.hurtowniagmf.pl
    4. 40M BEZ PROBLEMU- 80M W DZIEŃ TEŻ SIĘ DA!!!
    5.ALE RÓB CZYM CHCESZ TWOJE ZDROWIE, CZAS I PIENIĄDZE przymrużenie oka
    uśmiech fachowcy z glatkelą a nie z piórem uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • mochala 6 paź 2010, 23:21

    3. Multi finish wygłaskany wodą na lustro ma zatkane pory, ściana nie oddycha.

    TERAZ PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ KTÓRA ŚCIANA POMALOWANA FARBĄ LATEKSOWĄ ODDYCHA.
    uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • mochala 6 paź 2010, 23:28

    6. Pokaż mi fachowca który połozy 50 m2 multi finisha na gotowo, wygłaska ściany na lustro.

    MOGĘ KOLEDZE PRZEDSTAWIĆ NIE JEDNEGO FACHOWCA KTÓRY POTRAFI ZROBIĆ I TO Z PALCEM W NOSIE 50m2 DZIENNIE NA LUSTRO. JA SAM Z POMOCNIKIEM JESTEM W STANIE ZROBIĆ NA JEDEN RZUT DUŻY SUFIT 60m2.

    pozdrawiam niedowiarow
    Cytuj
  • konto_usuniete_201305 20 paź 2010, 1:18
    jaka jest wydajność z jednego worka i jaką grubość trzeba nałożyć na ścianę ,ile kosztuje jeden worek w RP ,bo coś mi się wydaje że to powinno się nazywać tynk multi finish
    Cytuj
  • grandtech 29 paź 2010, 15:36
    I tu widzę profesjonalną odpowiedź Kolegi.Oczywiście że powinna się nazywać tynk to raz a dwa jeszcze nie widziałem a robiłem ty cudem takiego sposobu jak zrobić nie widoczną po pomalowaniu poprawkę po takim tynku? Bo powiedzmy, że klient obije sobie meblami taką gładź i zadzwoni do nas " panowie zapłacę - poprawcie " i co? Poprawicie że nie będzie widać? wątpie.Chyba że wcześniej malarz pomaluje ścianę wałem sznurkowym i zrobi byczą strukturę to masą da się poprawkę zrobić i pomalować.Poza tym drodzy Fachowcy nie papugujmy po Anglikach bo mamy swoje technologie a pracować chce każdy może czas aby oni od Nas się nauczyli czegoś.
    Cytuj
  • konto_usuniete_185063 30 paź 2010, 20:50
    a ja kolegom udowodnię że tynki tego typu są alergiczne i powstają na nich pleśnie i grzyby....
    robimy pokaz na tym forum i youtobe ???

    niemieckie firmy odstępują od gładzi gipsowych.... 20 lat temu gładz gipsowa w polsce była nowością, teraz się myśli jak grzyb ze ścian usuwać....
    Cytuj
  • grandtech 30 paź 2010, 22:46     (ostatnio zmieniony przez autora 30 paź 2010, 22:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Co do tynku gipsowego że jest alergiczny to się zgodzę bo przecież ogólnie wiadomo,że to czysta chemia o choćby taki Knauf. Ale o jakiś specjalnych właściwościach grzybicznych gładzi to nie słyszałem. Coś Kolego podpowiesz na ten temat więcej?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum