Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Koszty podpiwniczenia domu, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Koszty podpiwniczenia domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tre30n 25 mar 2011, 1:19
    Sam też nie mam piwnicy, ale mój brat wyliczył, że budowa piwnicy zwiększyła mu koszty budowy o jakieś 7% kosztów całej budowy...
    Cytuj
  • Orion456 25 mar 2011, 6:53
    Trzeba te koszty przeliczyć indywidualnie... u mnie było tak, że gdybym nie robił piwnicy, to za sam piasek do podsypania musiałbym zapłacić kilka tysięcy.
    Cytuj
  • Tre30n 25 mar 2011, 10:25
    Moim zdaniem warto budować piwnicę, zawsze jest miejsce na jakieś graty, których w domu z ogrodem jest pełno, na kotłownię itp.
    Cytuj
  • Manolito 25 mar 2011, 12:38
    Ja też mam dom bez piwnicy, mam za to garaż, ale żałuję, że zamiast, a nie w piwnicy. Koszty budowy garażu pokrylyby przynajmniej częściowe podpiwniczenie, a może i pod całą chałupą. Moim zdaniem jedynym argumentem przeciw są wody gruntowe niepozwalające budować pod ziemią. Jeśli nie będzie z tym problemu to bym się nie zastanawiał!
    Cytuj
  • Raf1975 25 mar 2011, 12:56
    Ja uważam inaczej, mieszkalem w domu z piwnicą i ciągle był stres, czy nie zaleje. Dom nie jest po to żeby się zamartwiać! Tania czy droga, piwnica to źródło problemów. Dodatkowo jak nad nią są dwie kondygnacje to nieźle trzeba się nabiegać z góry na dół.
    Cytuj
  • Skabe_den 25 mar 2011, 15:59
    To co dla jednych jest wadą, dla innych może być zaletąprzymrużenie oka Ja sobie powtarzam, że to zdrowoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • expertyza 29 mar 2011, 11:10
    Może warto też popytac kilku fachowców jakby to w Twoim wypadku wyglądało i ile kosztowało. Wtedy będzie można porównać ceny i cokolwiek zadecydować. Ja polecam kontakt z Dolnośląską Grupą Budowlaną- znają się na rzeczy, wiedzą co i jak zrobić, żeby było tak jak trzeba. Kontakt i więcej info znajdziesz na stronie: grupadolnoslaska.pl
    Cytuj
  • zylek 11 cze 2013, 10:43
    Generalnie całkowicie odradzam budowanie po łebkach. Realizujcie od razu całość tak jak byście chcieli, nawet kosztem kredytu. Sami wydaliśmy ponad pół miliona złotych, ale mamy piętrowy domek ze schodami Prudlik i wszystkim co sobie wymarzyliśmy!
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum