Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mała pralka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mała pralka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pollen2 15 lip 2013, 9:52     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lip 2013, 9:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Sprawdź pralki amiki, powinno coś być.
    Cytuj
  • volla 24 lip 2013, 11:44
    A dokładniej mógłby ktoś coś wskazać? Podobna sytuacja u mnie.
    Cytuj
  • Carmelita 30 lip 2013, 17:54
    Ja mam ten model pralki i jestem całkiem zadowolona uśmiech Spisuje się, co prawda dopiero rok, ale zobaczymy jak będzie z tym później. Generalnie dzisiaj jest bardzo trudno trafić na dobrą pralkę.
    Cytuj
  • ElaW 25 lut 2014, 14:18
    Skoro masz małą łazienkę to może kup pralko-suszarkę? Przy okazji zaoszczędzisz miejsce które musiałabyś zagospodarować na susznik. Zobacz sobie pralko-suszarkę od LG http://www.lg.com/pl/pralko-suszarki/lg-F1203CD-pralki-parowe zobacz wymiary też jest dość niedużauśmiech
    Cytuj
  • indonezja 28 kwi 2014, 21:46
    Jesi chcesz to jest również Samsung w zbliżonych parametrach jak Amica Pralka SAMSUNG WF60F4E1W0W Ja tam nie wiem tablety robią dobre ale czy pralki również, najlepiej sprawdźi porównaj parametry.
    Cytuj
  • aserehe 31 paź 2014, 22:53
    hmmm zajrzyj może na [url=http://ranking-pralek.pl/]ranking pralek [/url] znajdziesz tam szczegółowe opisy wielu modeli, na pewno wybierzesz coś dla siebie uśmiech
    Cytuj
  • Bea88 1 lis 2014, 22:27
    Szukam pralki 40 x 60 może polecicie dobrą?
    Cytuj
  • Selenaa 23 sie 2018, 11:54
    Nie wiem czy są aż tak małe, takie które wpadną akurat w wymiary twojej łazienki, ale Candy ma fajną linie pralek Bianca, są bardzo wytrzymałe, energooszczędne innowacyjne,a na dodatek są też suszarki, które pozwolą na szybsze wysuszenie Twojego prania.
    Cytuj
  • faworytka51 7 cze 2020, 20:12
    electrolux ma sporo fajnych modeli i na pewno też węższe ma w swojej ofercie, dobra jest seria perfect care, mam i jestem z niej super zadowolona, dokładnie pierze i pobiera mało prądu i wody
    Cytuj
  • Ogryzka 30 cze 2020, 21:47
    Dla mnie też electrolux. Powoli wszystkie sprzęty wymieniam na ich. Ta seria Perfect Care jest świetna i nie dość że nowoczesna to i oszczędna.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum