Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Odkurzacz centralny - warto?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odkurzacz centralny - warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dariush 16 lut 2014, 20:50     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lut 2014, 20:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja jestem ogromnym zwolennikiem, może dlatego, że sam posiadam i wiem doskonale, jak wiele korzyści niesie ze sobą użytkowanie tego urządzenia. My akurat zdecydowaliśmy się na nie ze względu na alergię córki, ale oczywiście nie można pomijać też zwykłego faktu, że odkurzacz centralny naprawdę ułatwia sprzątanie. Mogę polecić w tym miejscu markę, z której ja korzystam, a mianowicie Allaway (ja mam akurat to urządzenie. Działa bez zarzutów.
    Cytuj
  • discokomando 28 lut 2014, 20:50     (ostatnio zmieniony przez autora 4 mar 2014, 21:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Za wygodą użytkowania przemawia także fakt rzadkiego czyszczenia filtru zamontowanego na stałe w jednostce centralnej. Filtr cyklonowy (który występuje w większości jednostek centralnych) należy opróżniać ok 5 razy w ciągu roku. co sprowadza się jedynie opróżniania filtru cyklonowego i umycia go pod bieżącą wodą. ( W większości [url=http://dominel.pl]jednostek centralnych[/url] brak jest worków papierowych czy innych części zamiennych o których wymianie i zakupie musimy pamiętać w przeciwieństwie do tradycyjnego odkurzania)
    Cytuj
  • tylkoodkurzacze-pl 4 gru 2014, 10:09
    Napewno warto uśmiech
    Cytuj
  • sadekowski 31 mar 2015, 21:35
    A co sądzicie o bezprzewodowych odkurzaczach? Jest ktoś kto ma u siebie w domu taki sprzęt? Jestem ciekaw jak się sprawdza. Chciałbym taki wieloczynnościowy kupić który zda egzamin w domu ale i będzie można nim odkurzać w samochodzie bo wiadomo że bez kabla będzie wygodniej. No i oczywiście żeby był w miarę cichyuśmiech
    Cytuj
  • favcia 1 kwi 2015, 6:46
    Ja nawet nie wiedziałam do teraz co to jest odkurzacz centralny, powiem szczerze, że mnie przerażałaby ta strasznie długa rura, którą muszę wlec po całym domu. Ja mam dwa odkurzacze. Jeden piorący, a drugi ergorapido, który używam właściwie codziennie, jest wygodny zwrotny, bezprzewodowy, odkurzam nim cały dom tak na szybko, nie lubię zamiatania bo uważam, że brud się tyko unosi i przenosi, no i samochód, sprawdza się świetnie.
    Cytuj
  • Meggi85 1 kwi 2015, 12:35
    Jak dla mnie odkurzacz centralny to jednak niepotrzebny wydatek. Lepiej chyba postawic na odkurzacz bezworkowy, w którym jest ładowany akumulator. Dla mnie to dużo wygodniejsze. Fajnie tu sprawdzają się Ergorapido. No i przede wszystkim są lekkie, co pomaga przy sprzątaniu domu.
    Cytuj
  • kotek020 2 kwi 2015, 13:52
    Meggi85 napisał:Jak dla mnie odkurzacz centralny to jednak niepotrzebny wydatek. Lepiej chyba postawic na odkurzacz bezworkowy, w którym jest ładowany akumulator. Dla mnie to dużo wygodniejsze. Fajnie tu sprawdzają się Ergorapido. No i przede wszystkim są lekkie, co pomaga przy sprzątaniu domu.
    Co nieco słyszałam o tym odkurzaczuuśmiech A jak długo trzeba go ładować?? Czy dobrze wciąga i cichutko?
    Cytuj
  • Agna 4 kwi 2015, 20:43
    Kiedyś w pensjonacie na wczasach widziałam jak to działa. Do takich obiektów to dobra sprawa.
    Cytuj
  • Meggi85 6 kwi 2015, 21:56     (ostatnio zmieniony przez autora 6 kwi 2015, 21:57, w całości zmieniany 1 raz)
    kotek020 napisał:Co nieco słyszałam o tym odkurzaczuuśmiech A jak długo trzeba go ładować?? Czy dobrze wciąga i cichutko?
    Nie wiem czy wszystkie modele mają tak samo, ale ten moj Ergorapido ładuje sie około 4h. To niewiele, a sprzątnąć za pomocą tego ładowania można naprawdę sporo. No i da się go rozmontować w mniejsza wersję, którą już idealnie wszędzie można dotrzeć. Genialnie się sprawdza nawet w aucie.
    Cytuj
  • kotek020 7 kwi 2015, 13:34
    A ile w ciągu dnia się go ładuje? raz? czy to się co jakiś czas ładuje?np. co kilka dni?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum