Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

SZAFY WNEKOWE MEBLE NA WYMIAR

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

SZAFY WNEKOWE MEBLE NA WYMIAR

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • andrewks 8 lut 2013, 11:53
    w warszawie gwarancja krotkie terminy pomiar i wycena za darmo.
    Cytuj
  • nekrolajt 8 lut 2013, 14:00
    A ma ktoś może namiary na fachowca, który wykona mi meble do kuchni w Gdańsku ?
    Cytuj
  • Aquarella 1 mar 2013, 10:24
    Zawsze mi się podobały takie szafy. Tylko ich ceny są zwykle dość wysokie. Mój kuzyn musiał wziąć kredyt, żeby mieć takie szafy w przedpokoju i sypialni.
    Cytuj
  • Jol-anta 3 mar 2013, 14:32
    U nas w domu zawsze mało miejsca na wszystkie drobiazgi, szaliki , buty , takie szafy to dobre rozwiązanie.
    Cytuj
  • hasanna 6 mar 2013, 13:51     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2013, 17:53, w całości zmieniany 2 razy)
    a czy to tylko w Warszawie czy można tez liczyć na realizację w usługi w innym mieście, oczywiście pokrywając koszt wynajmu firmy transportowej bo akurat mam praktycznie przyznany już kredyt hipoteczny wraz z kwotom na remont i pewne elementy wyposażenia, które podwyższa wartość mieszkania, dlatego tez w grę wchodzi tylko kuchnia i np. szafy właśnie w zabudowie, a u mnie w mieście jeszcze nie znalazłam nikogo porządnego :/
    Cytuj
  • jane07 7 mar 2013, 21:40
    zaufane studio które wykonuje meble na cała polske to polecam Studio z Brodnicy adres strony mi robili w gdansku meble i dopłacilem tylko 400 zł za transport a cała kuchnia kosztowała tylko 6,500 zł u nas liczyli sobie 9 -11 tys
    Cytuj
  • VictoriaB 8 mar 2013, 8:54
    Kogoś na Śląsku możecie polecieć?
    Cytuj
  • elflako 19 mar 2013, 12:06     (ostatnio zmieniony przez autora 13 gru 2013, 11:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja bym się jednak bał, że jakbym kupił taką szafę to by nie pasowała do mojego mieszkania. Z kolei zrobienie takiej szafy na wymiar jest bardzo kosztowne, a na coś trzeba się zdecydować.
    Cytuj
  • hanka100 14 paź 2013, 22:48
    nekrolajt napisał:A ma ktoś może namiary na fachowca, który wykona mi meble do kuchni w Gdańsku ?
    W Gdańsku meblami kuchennymi zajmuje się firma Kuchnie. Robili mi kuchnię w zeszłym roku, laminat z wysokim połyskiem, sprzęt agd zabudowany - naprawdę świetnie mi to urządzili. Ich pododdział zajmuje się też szafami wnękowymi i w tym momencie mają promocję w województwie pomorskim -50 % na wszystkie szafy wnękowe. Warto skorzystać
    Cytuj
  • olanowik 18 paź 2013, 12:57
    Szafy wnękowe są bardzo praktyczne. Ja zamawiałam szafę sosnową w Made of Wood Group.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Kamień rzeczny