Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jakie felgi na zimę, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie felgi na zimę

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • maksik 10 wrz 2010, 9:17
    Jimbim jeśli kupisz nowy zestaw felg aluminiowych i będziesz o nie dbał, to nie powinieneś mieć z nimi większych problemów przez długie lata.
    Cytuj
  • adomink 10 wrz 2010, 11:42
    Jimbim stalowe felgi są bardzo wytrzymałe na wszelki uszkodzenia mechaniczne. Co z tego, że pojawi się na nich lekka rdza, skoro i tak zazwyczaj jest ukryta pod ładnym kołpakiem uśmiech Moim zdaniem stalowe felgi na zimę są tańszym i bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem.
    Cytuj
  • wawka 10 wrz 2010, 12:42
    Jeśli chodzi o walory estetyczne, to na twoim miejscu zaopatrzyłabym się w drugi komplecik felg aluminiowych wielki uśmiech
    Cytuj
  • jimbim 10 wrz 2010, 16:36
    Nie chodzi mi o walory estetyczne. Dlatego ostatecznie zdecyduję się na na felgi stalowe.
    Cytuj
  • aluguma 15 wrz 2011, 21:37
    a ja rozmawiałam z Panią z benetpol-u o felgach na zimę i ostatecznie doradziła mi aluminium, bo faktem jest, że jak się o felgi dba to nic im nie bedzie przez długie lata - wystarczy trochę wody z mydłem, a przeczytajcie sobie tutaj link
    I wcale nie żałuję, że dałam sie namówić, bo nie dość, że mam ładną Megankę to jeszcze wytrzymałe i ładne felgi. No i gwarancja tych felg to jeszcze 3-lata (w sumie 5 lat, ale to było 2 sezony temu). Mąż też dał sie namówić na alusy w zeszłym roku i nie narzeka, a to dobry znak wielki uśmiech
    co do stalowych felg to mam dość kołpaków, które albo się łamały, albo ktoś ukradł, a poza tym po prostowaniu wciąż sie już tak odkształcały smutny
    pozdrawiam
    Cytuj
  • mscislaw 8 mar 2013, 21:22
    Jeżeli zastanawiasz się co wybrać to tutaj znajdziesz poradnik jakie felgi na zimę są najlepsze. Ja sam obstawiałbym za aluminiowymi ponieważ mają dla mnie większe walory estetyczne. Mam takie w swoim aucie i sprawują się bardzo dobrze już trzeci rok.
    Moim zdaniem warto zainwestować w dwa komplety felg z oponami. Oszczędność czasu, pieniędzy i przede wszystkim bezpieczeństwo podróżowania.
    Cytuj
  • mikro 5 kwi 2013, 14:57
    Specjalne alufelgi na zimę, napewno są przystosowane do tego typu warunków. Letnich alufelg szkoda by mi było, ale zależy jak kogo stać przymrużenie oka uśmiech
    Cytuj
  • MarcinSus 26 maj 2015, 16:15     (ostatnio zmieniony przez autora 31 maj 2015, 11:32, w całości zmieniany 2 razy)
    A czy bylibyście w stanie doradzić mi coś jeśli chodzi o kupno nowych alufelg? Czym należy się kierować? Jakieś [url=http://www.ladnefelgi.pl/]felgi[/url] są tutaj. Co o nich powiecie?
    Cytuj
  • martinus22 9 paź 2015, 22:13
    Poszukaj sobie teraz jakichś felg póki jeszcze są tanie przed zimą, bo jak się zacznie sezon to ceny też pójdą ostro w górę. Najpopularniejsze na zimę to są chyba 14" stalówki, ale mogę się mylić.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum