Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Aparat 600 - 800 zł Jaki Wybrać ? pomocy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Aparat 600 - 800 zł Jaki Wybrać ? pomocy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • numbermen 12 maj 2011, 17:20
    Witam Serdecznie.

    Szukam aparatu za około 600 - 800 zł i nie bardzo wiem jaki wybrać.Nie znam się na tym a wybór jest dość duży .

    Znalazłem model FUJI FINEPIX S2950 HD i zastanawiam się czy warto go kupić czy może trochę dołożyć i kupić lepszy albo zupełnie inny ?

    Bardzo liczę na pomoc , bo zawsze jak kupuje jakiś sprzęt to nie jest to trafny wybór to teraz postanowiłem się poradzić

    Z góry dziękuję
    Cytuj
  • gizmodo 12 maj 2011, 19:39
    To zależy co chcesz osiągnąć. Obecne cyfrówki za 800 zł robią bardzo dobre zdjęcia i umożliwiają kręcenie filmów.
    Za 2x większe pieniądze można pomyśleć już o lepszej lustrzance, ale nią trzeba umieć się posługiwać inaczej będzie miał drogą zabawkę i rozczarujesz się zrobionymi zdjęciami.
    Cytuj
  • Barnaba56 12 maj 2011, 20:17
    Nie karmić trolla. Gościu wątek powrzucał na masę for i wszędzie pyta się o to samo.
    Cytuj
  • HaAnia 4 paź 2011, 16:39
    Zgadzam się, że teraz nawet aparaty foto graficzne do 1000zł potrafią robić zdjęcia przyzwoitej jakości. Ja jednak mam trochę większe potrzeby, od kilku lat mam lustrzaneczke cyfrową i polecałabym Ci odłożyć trochę kaski i kupić lustrzankę. Przynajmniej nauczysz się fotografować, a nie wszystko z automatu. Zobaczysz wtedy jaką będziesz miał frajdę fotografując.
    Cytuj
  • szkulik 2 sty 2013, 23:48
    Nie wszyscy są pasjonatami robienia zdjęć, wiele osób chce mieć dobrej jakości zdjęcia, szybko zrobione dla tych osób polecam CANON PowerShot SX230 HS lub NIKON COOLPIX L810
    Cytuj
  • kejsler 4 sty 2013, 12:14     (ostatnio zmieniony przez autora 25 paź 2013, 11:48, w całości zmieniany 1 raz)
    A nie lepiej już uzbierać trochę więcej i kupić już lepszy aparat, który by spełniał Twoje potrzeby bardzo długo ? Zamiast kupować jakiś słaby aparat już lepiej kup droższy. Przynajmniej będziesz wiedział co kupujesz.
    Cytuj
  • GaryCooper 9 sty 2013, 22:50
    Ja już mam za sobą kupno aparatu. Trochę mi to zajęło, bo jak się okazuje, to nie jest takie prosteuśmiech Jak kupiłem swój aparat za 1000 zł i jak na razie sprawuje się świetnie uśmiech Polecam sklepy internetowe, tam jest najtaniej. Ja akurat kupiłem tutaj, podsyłam link, może się przyda. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.
    Cytuj
  • Kajakarz 19 sty 2013, 9:19
    Trochę mały budżet, ale nie ma rzeczy niemożliwychuśmiech
    Wejdź sobie do jakiejs porównywarki np tu: lustrzanki czy tam kat. aparaty fotograficzne, posortuj po cenie i marce (najlepiej Canon albo Nikon) i wybierz w ramach danego przedziału cenowego coś wielki uśmiech
    Cytuj
  • ZychuPL 21 sty 2013, 14:45     (ostatnio zmieniony przez autora 21 sty 2013, 14:51, w całości zmieniany 2 razy)
    Według to będzie [url=http://www.redcoon.pl/B381208-Sony-DSC-H90S_Aparaty-kompaktowe-dla-%C5%9Bredniozaawansowanych?xtmc=H90&xtcr=4]Sony DSC-H90 [/url]
    Cytuj
  • moneymaker913 22 sty 2013, 12:47
    numbermen napisał:Witam Serdecznie.

    Szukam aparatu za około 600 - 800 zł i nie bardzo wiem jaki wybrać.Nie znam się na tym a wybór jest dość duży .

    Znalazłem model FUJI FINEPIX S2950 HD i zastanawiam się czy warto go kupić czy może trochę dołożyć i kupić lepszy albo zupełnie inny ?

    Bardzo liczę na pomoc , bo zawsze jak kupuje jakiś sprzęt to nie jest to trafny wybór to teraz postanowiłem się poradzić

    Z góry dziękuję
    Tu masz dobry i znośny cenowo sprzet http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Casio,Exilim,ZR200,nowy,kompakt,z,duzym,zoomem,i,Full,HD,1-14590-1.html
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum